Kde hledá Post Malone inspiraci?
Kde hledá Post Malone inspiraci?

Je Post Malone originální hudebník nebo jenom krade nápady na Slovensku?

Joe Trendy je venku s dalším videem a opět je velice šokojící a k zamyšlení. Rozebírá tam videoklip k tracku Congratulations, že vlastně docela přesně ví, jak tenhle nápad vznikl. Klikni na video dole a zamysli se, kde je pravda.

RÁDIO SPIN - STUDIO HOKEJ! Přijď si vyzkoušet komentovat hokej naživo do studia rádia Spin!
RÁDIO SPIN - STUDIO HOKEJ! Přijď si vyzkoušet komentovat hokej naživo do studia rádia Spin!

V pátek čeká český tým na olympiádě další hokejové utkání. Rozhodli jsme se, že český tým podpoříme společně s vámi a to ve speciálním pořadu - Studio hokej! Ty sám se můžeš stát jeho součástí! Navíc budeš sledovat hokej s Anežkou, Refewem, Nikosem a celým týmem rádia Spin a to už za to stojí!

  Miluješ hokej? Sleduješ ho? Rozumíš mu? Měl jsi vždycky svůj rozhlasový sen zkusit si olympijskej hokej komentovat naživo? Tak to zkus s náma! Zveme Tě do rádia Spin již tento pátek v 8.00 ráno....

Makro
Noc s Nikosem
Noc s Nikosem

Ve středu 21.2. nás čeká další vydání večerní show Noc s Nikosem.

V hodině LIVE RAPu se ukáže brněnskej Redzed, kterej je známej hlavně tím, že rapuje anglicky. Pokud tě zajímá jak se rapuje v Brně nalaď 96,2fm ve středu 22:00. Klikej dole na malou ochutnávku.

Deska FADE IN se nezadržitelně blíží!
Deska FADE IN se nezadržitelně blíží!

Paulie Garand chilluje na Bali.

DJ Fatte chystá desku a na youtube nahazuje další singl. Tentokrát má na featu Paulieho Garanda, nazvali to Gump a kromě skvělýho tracku se můžes těšit na nádherný záběry z dovči na Bali. Už ale neztrácej čas a klikej na video dole! Deska Fade In vychází 1.4.2017

Strapo & DJ Spinhandz, Indy & LA4, BeatSolčy, Wyruz, Dropkid
Strapo & DJ Spinhandz, Indy & LA4, BeatSolčy, Wyruz, Dropkid

Tito a další interpreti se rozhodli pomoci pacientům v onkologických centrech a společně tak 24.2.2018 v pražském klubu STORM odehrají ve spolupráci s Nadačním fondem Colours for life benefiční koncert, jehož výtěžek bude použit pro zkrášlení nemocničních prostor a dětských oddělení.

Stanou se tak na šňůře benefičních koncertů jedněmi z prvních patronů projektu. „Našim cílem není jen poskytnout mladým umělcům, ať už muzikantům nebo výtvarníkům, možnost prezentovat se ve světě, ale prvotně...

Dej si dokument o Addictu
Dej si dokument o Addictu

Co je Addict? Jak začal? Co do budoucna?

Nejen na tyhle otázky najdeš odpověď v novym dokumentárním filmu o Addictu. Klikej na odkaz dole a věnuj tomu půl hoďky ze svýho dne. Pokud si doteď nebyl, po zkouknutí to rozhodně napravíš.

Volcom store Prague
Volcom store Prague

Koncem září 2017 se všichni čeští milovníci americké kultovní značky Volcom dočkali otevření nové prémiové prodejny Volcom store Prague v Revoluční ulici č. 5, která se mimo jiné pyšní tím, že byla otevřena jako dvacátá oficiální Volcom prodejna v Evropě, ve východní Evropě je to pak historicky první ryzí Volcom store, otevřený dle celosvětových Volcom standardů.

Na ploše 80m2 můžete vybírat z nejnovějších kolekcí Volcom lifestyle, Volcom snow, Volcom stonerow a Volcom footwear. Na své si tak...

REPORT: Noc s Nikosem
REPORT: Noc s Nikosem

14.2. se ve večerní show Noc s Nikosem ukázali Lebman38 a Rudaz.

Barrandovskej Lebman38 dorazil do večerní show na Rádiu Spin. Donesl s sebou fresh novinky a taky Rudaze, se kterym dávali live rapy. Lebman38 plánuje mixtape, bude se jmenovat Testament a všecky informace hledej na jeho youtube kanále 38WAVE. Zazněl tady i tenhle track, pokud sis nás neladil živě, dej si ho aspoň teď, zpětně, na youtube.