Chceš zažít nezapomenutelný Silvestr? Samozřejmě v Uhelně!

Chceš zažít nezapomenutelný Silvestr? Samozřejmě v Uhelně!
Hiphop fans už dobře ví, kde je poslední rok nejlépe. Top koncerty na top zvuku můžete vídat a slýchat pravidelně jedině v Uhelně. Proto právě tam bude ten nejlepší Silvestr! A nejde jen o klasicky kvalitní party DJs. Těšte se na live vystoupení v podání Paulie Garanda a jeho hostů, zazpívá geniální Martin Svátek, vystoupí momentálně hodně rozjetej Refew nebo šílenec Candymane. Bude to prostě tak nabitý program, že se nebudete nudit ani na sekundu.

Paulie pro vás chystá velkolepý koncert. Nevěříte? Prozradíme hosty - Rest, Jakub Děkan, Roseck nebo Martin Svátek. To je slušná sestava. Martin Svátek zazpívá samozřejmě i sólo, protože o to vás nemůžeme ochudit. Refew momentálně objíždí republiku a nahrává jednu bombu za druhou. Všechny do vás pošle jako oslavu končícího roku 16 a začátek sedmnáctky. Candymane živě? Vzácná záležitost, energická, šílená, vtipná, k Silvestu naprosto ideální. Nenechte si ujít ani jeho.

Už jsme zmiňovali DJs? Dobře čtěte - můžete se těšit na allstar sestavu. Všechny jste v Uhelně mohli slyšet několikrát, takže víte, že jsou to právě oni, kdo tam nejvíc zabil. Kenny Rough, DJ Noir, DJ Lu2, DJ Poeta, DJ Herbyboy a DJ-Ro. Takhle vypadá výběr toho nejlepšího party DJingu v Praze.

Nejnáročnější samozřejmě uvítá vybavené VIP s vlastním barem a toaletou. Stoly můžete rezervovat na e-mailu info@uhelna.com, těšíme se na vás!

 

31.12.2016

Live:

PAULIE GARAND + Hosté: Rest, Jakub Děkan, Martin Svátek, Roseck

MARTIN SVÁTEK

REFEW

CANDYMANE

 

Djs:

Kenny Rough, Noir, Lu2, Poeta, Herby, J-Ro

Welcome Drink - tanečnice - V.I.P. Lounge

Open 20:00

Rezervace stolů: info@uhelna.com

Entry: 290 Kč předprodej + poplatky/ 390 Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 590 Kč předprodej/690 Kč na místě

Uhelna Club - Štefánikova 18/25, Praha 5 - Anděl

Fb event.: https://www.facebook.com/events/1214724438564444/

 

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.