CoolHunters je talentová soutěž, která už 2. rokem vyhledává talenty napříč uměním, tancem, muzikou

CoolHunters je talentová soutěž, která už 2. rokem vyhledává talenty napříč uměním, tancem, muzikou
Naším cílem inspirovat a nechat se inspirovat. Odvaha, kreativita, originalita a vytrvalost jsou pro nás hodnotící kritéria.

Minulý ročník se nám podařilo ocenit talenty jako je Kristýna Antošová, nadaná light-painting umělkyně, která si díky výhře pořídila profi techniku a mohla tak svou vášeň naplno rozvíjet. Pavel Kakeš aka DJ Immortal se pomocí nové profi výbavy na hraní přiblížil svému snu. Tanečník Pavel Hajduch svou nevídanou hru s tělem může zaznamenat na video. A v neposlední řadě Lukáš Černý a Michal Pírek udržují rovnováhu nejen na slackline, ale i na cestách. Za výhru v CoolHunters si mohli pořídit vlastní dodávku.

CoolHunters píší příběhy. Mladí lidé, kteří na sobě tvrdě makají po nocích a jsou odhodlaní obětovat všechno pro svou vášeň. Slova „nejde" a „nemůžu" od nich nikdo neuslyší, jen přidají a kráčí dál. Denně na sobě pracují a trpělivě čekají na svou příležitost předvést, co v nich je. Ta chvíle je tady. Jsme lovci talentů. A hledáme právě tebe.

Do 31. 8. nabíráme jen ty nejlepší z nejlepších, kteří mají na to udělat díru do světa. Je jedno, jestli se hýbou, skáčou, jezdí, běhají, tvoří nebo hrajou. Stačí si vybrat kategorii ART, MUSIC, DANCE nebo FREESTYLE, přihlásit se a ukázat světu, co dokáže. Od nás dostane přihlášený mediální podporu a k tomu mu pomůžeme splnit sen za 100 000 Kč.

Dveře do světa se otevírají na www.coolhunters.cz.

A myslíme i na ty, kteří nemají dostatek odvahy se přihlásit, nebo se o projektu nedozvědí. Stačí mrknout na stránky a poslat nám tip.