Nerieš rozpálí Uhelnu na čarodějnice!

Nerieš rozpálí Uhelnu na čarodějnice!
Už 30.4. budou mít pražáci možnost rozpálit to na čarodějnice v klubu Uhelna!

A ne jen tak s někým. Navštíví nás totiž mladé slovenské duo "Nerieš". Přestože mají za sebou pouze jedno ( velmi našláplé) album "Minimal", kluci určují trendy moderního hip hopu. Velkým bodem v jejich kariéře je skladba "všetky hovná" (produkce Maiky Beatz), která dokonale vystihuje letní chillovou atmosféru, a dostala se tak do hlavy nemálo posluchačům. Netrvalo dlouho a přišly další hity, jmenovat můžeme například pecku "10 minut", kde se objevily spolu se Separem a Damem.

Dají se tedy označit za průkopníky ve slovenském newschoolu, produkce je propracovaná a v každém tracku můžeme čekat jinou, originální flow.

KLIP: https://www.youtube.com/watch?v=UzYk5wzLZIA

Jako místní support vystoupí Justin Case s jeho crew, který si pro nás chystá pecky z připravované desky "Klient č. 5". Jeho hlavní zbraní je nedávno vydaný singl "Moje Gunja", který opěvuje krásné ženy a kvalitní úrodu.

KLIP:  https://www.youtube.com/watch?v=Mul8RGaDvAI

To ale není zdaleka vše. Můžeme se také těšit na pražský Unbeatable Label, který v poslední době roste a nabírá na povědomí, například také díky skladbě "Druhá tvář", kde člen labelu T-JAY spolu s VADAKEM odkrývá druhou stranu mince.

Dalším na programu bude seskupení MOJE DROGA, kapela, která je zastáncem starší školy, ale přivádí do tvorby prvky moderna a rozhodně přispěje k pestrosti celé akce.

Takže na čarodějnice se určitě nudit nebudeme. Celou akci podporuje hudební portál MUSIC MAP.

Vstupenky zakoupíte na Ticketstram.cz za cenu 150 Kč v předprodeji/ na místě za 190 Kč. https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/carodky-neries-118935