Poslech oblíbené hudby musí být bez omezení, kdo by se chtěl nechat svázat dráty!

Poslech oblíbené hudby musí být bez omezení, kdo by se chtěl nechat svázat dráty!
Značka Niceboy patří dlouhodobě k nejoblíbenějším výrobcům akčních kamer a příslušenství na českém i slovenském trhu. Nyní tento výrobce "trendy" elektroniky rozšiřuje své portfolio o novou řadu reproduktorů a sluchátek. A protože dráty už jsou minulostí, zaměřila se značka Niceboy výhradně na bezdrátová bluetooth sluchátka a reproduktory.

A právě nové produkty dorazily i k nám do redakce a můžeme konstatovat, že Niceboy s novým portfoliem vůbec nezklamal a pokračuje ve své filosofii skvělého zpracováníelegantního designu a navíc velmi příznivé ceny.

Řada bluetooth reproduktorů Niceboy SOUND přináší rovnou 5 modelů najednou, vybrat si může každý:

Sérii otevírá malý, ale přesto výkonný reproduktor Niceboy SOUNDgo za lidových 590 Kč. Silný zvuk o výkonu 5 W a výdrž baterie až 4 hodiny ocení každý, kdo potřebuje mít spolehlivý přehrávač hudby stále po ruce a navíc se mu vejde do kapsy. Model Niceboy SOUNDtube za 1.190 Kč je univerzální všeuměl s excelentním poměrem cena/výkon. Reproduktory o síle 10 W vás kvalitou zvuku doslova ohromí. Niceboy SOUNDair za 1.990 Kč s vymazleným designem a dotykovým ovládáním se stane elegantním interiérovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Model Niceboy SOUNDmaster za 2490 Kč pak nabízí vysokou kvalitu zpracování a nekompromisně skvělý zvuk o celkové síle 15W. Nabízí také ochranu IPX67, tedy plnou vodotěsnost. Niceboy SOUNDmaster-L za 3490 Kč, větší bratr předchozího modelu klade důraz na maximální výkon, dokonalost zvuku a perfektní design. S výkonem 25 W a vysokou kapacitou baterie 6600 mAh splňuje Niceboy SOUNDmaster-L ty nejvyšší nároky a potěší tak i velmi náročného posluchače.

Řada bezdrátových Bluetooth sluchátek Niceboy HIVE v sobě spojuje moderní design, jednoduché ovládání, pohodlné nošení a dokonalý zvuk.

Vlajkový model této řady Niceboy HIVE za 1190 Kč nabízí bezdrátová sluchátka přes hlavu s až neuvěřitelně kvalitním zvukem. Když se Vám vybije baterie, která vydrží až 13 hodin, můžete sluchátka používat dál s jack-jack kabelem. Vyšší model Niceboy HIVE 2 touch za 1990 Kč k pohodlnému nošení a skvělému zvuku nabídne i intuitivní dotykové ovládání. Sérii uzavírají "špunty" Niceboy HIVE earbuds za 990,- a Niceboy HIVE sport za 1.290,-, které díky speciálním úchytům perfektně vyžijete při sportovních aktivitách.

www.niceboy.cz