ANEŽKA SLANÁ
ANEŽKA SLANÁ

Už když se naučila první slova, začala její rodina litovat, že nemá tlačítko na vypnutí. Mluví ráda a hodně často i o věcech, kterým vůbec nerozumí. Zbožňuje zpěv a tanec a i když ani jedno z toho neumí, vůbec jí to nevadí (na rozdíl od ostatních). Nenech se zmást jejím hlasem, v duchu je to křehká dívka, co má slabost pro růžové a naprosto zbytečné věci. Na rádiu Spin s Tebou bude trávit víkendy mezi 10.00 a 14.00.

JÚLIA KAMHALOVÁ
JÚLIA KAMHALOVÁ

July má na Spinu na starosti zprávy! Je původem ze Slovenska a nikdy si nezvykla pracovat. A protože je nejlínější na světě, chystá pro Tebe zprávy z tepla svýho domova. A možná právě proto, zní tak dobře. Chápeš to? Zprávy z postele? Chyť si July v éteru rádia Spin každý všední den mezi 6 a 12 ;-).

NIKOS MACH
NIKOS MACH

Dej si Nikose! Nikos pro Tebe chystá Komunikátor denně od 9 - 13. Tracky na přání můžeš objednávat na 272 739 962, přes naši apku nebo na mailu studio@radiospin.cz. K tomu si můžeš dát do uší Nikose i o víkendu, každou neděli od 10 do dvou!

Íčko AKA DJ Fancy
Íčko AKA DJ Fancy

Ivana Kulhánková je novou moderátorkou Chillu na Spinu na radiu Spin a v éteru jí můžete slyšet po boku Romana Blinky každý všední den od 14.00 do 17.00.  Je velkou fanynkou black music a vepřového kolene. Íčko má několikaletou praxi jako brand manager v televizi. Dále se žíví zpěvem a DJingem. Jako DJ Fancy mixuje funky, house, hip-hop a 70’s Disco. Kromě jiného ji můžete pravidelně vídat na Óčku. Íčko je všude!

ROMAN BLINKA
ROMAN BLINKA

S moderováním začal v šestnáci. Ve dvaceti k tomu připojil fotku, takže čas od času jej můžete vidět někde viset. Ve třiadvaceti se posadil za katedru, takže pokud zrovna nemoderuje, nefotí, neorganizuje nějakej festival, je možný, že zrovna píše poznámky do třídnice a kontroluje přezuvky. Na Spinu si ho můžete naladit denně mezi třetí a šestou v Chillu na Spinu, kde Tě společně s Poetou zahltí muzikou, soutěžemi a záplavou rubrik. Jooo a Roman šéfuje programu Spinu, tak když budeš chtít, můžeš...

POETA
POETA

Poeta se poprvé ocitl na rozhlasových vlnách v 19ti letech a od té doby na nich surfuje prakticky nepřetržitě. Můžete ho potkat jako speakra a DJe na akcích všeho druhu, je rezidentem KU baru a jeho hlas doprovází adrenalinový pořad Element na TV Fanda. Poeta je neúnavný fanoušek hudby a street dance, takže když není on air, je pravděpodobně v klubu. Na Spinu ho můžete slyšet každý všední den od dvou ve Druhém ránu na Spinu, od tří do šesti společně s Romanem v Chillu na Spinu a každý čtvrtek...

REGINALD
REGINALD

Studuje. Rapuje. Vysílá. Na rádiu Spin Tě provede CZ-SK speciálem každej čtvrtek od sedmi večer! Tak si to dej! Reginald pro Tebe, exkluzivně, v éteru rádia Spin.