VZPOMÍNÁME
VZPOMÍNÁME

Dej si do uší tracky, který svýho času určovaly trend - denně od 13 - 14 hodin nebo ve speciálu v pátek a neděli od 20 do 21.

RÁNO S ANEŽKOU A REFEWEM
RÁNO S ANEŽKOU A REFEWEM

Nastartuj den s rádiem Spin! Anežka a Refew pro Tebe mixuje starej i novej hip hop, sleduje pro Tebe aktuální trendy a Ty jim pomáháš s počasím, dopravou a společně si spolu můžete zahrát o zajímavý ceny.

Makro
CHILL NA SPINU S ROMANEM A ÍČKEM
CHILL NA SPINU S ROMANEM A ÍČKEM

Pravidelně každý všední den od 14 do 17 hodin poslouchej Íčko a Romana. Pravidelné rubriky i pravidelná záplava smíchu a Brňáků.

HITPARÁDA SPIN FRESH HITS A NIKOS MACH

I Rádio Spin 962 FM  má svojí hitparádu o které rozhoduješ jen a pouze Ty! Spin fresh hits je 15 nejúspěšnějších československých tracků éteru rádia Spin. Každý týden Ti Nikos představí dvě novinky, nabídne jeden pohled zpátky v čase a také se ohlédne na světové hitparády. Hlasovat můžeš na rádiospin.cz - denně máš tři hlasy! A ovlivnit podobu hitparády a zvolit tak FACE hit můžeš i na facebooku! Ať už hlasuješ pro FACE hit rádia Spin nebo na radiospin.cz, výsledek poslouchej vždy každé pondělí...

STREET CYPHER
STREET CYPHER

Trojhodinka NY undergroundu s Aničkou Oravcovou. Každé úterý od 20hodin se můžeš těšit na rozhovory, hosty, novinky, Unda messengera, okénko RE-Education, a také na další zajímavosti! Tak to laď!

BLACK CHART
BLACK CHART

BLACK CHART NA SPINU KAŽDÝ ČTVRTEK OD 20 HODIN !!!

BLACK CHART Každý čtvrtek od osmi večer se můžeš těšit na to nejlepší z black music v pořadu Black Chart! Novinky, tipy známých DJů i nesmrtelné klasiky. To vše ti naservíruje Poeta, který se jako fanoušek, novinář a v neposlední řadě DJ věnuje černé hudbě už 15 let! Díky Black Chart vám neuniknou žádné zásadní hity hiphopu, RnB a příbuzných žánrů a subžánrů! Laď každý čtvrtek mezi osmou a devátou jedině na rádiu Spin!

KOMUNIKÁTOR NA RÁDIU SPIN
KOMUNIKÁTOR NA RÁDIU SPIN

Chceš slyšet svůj oblíbenej song! Dej si do uší Komunikátor s Nikosem na rádiu Spin denně mezi devátou a třináctou hodinou. Song si můžeš objednat na 272 739 962, studio@radiospin.cz nebo nahraj vzkaz do naší apky!