RÁNO S ANEŽKOU

Nastartuj den s rádiem Spin! Anežka pro Tebe mixuje starej i novej hip hop, sleduje pro Tebe aktuální trendy a Ty jí pomáháš s počasím, dopravou a společně si spolu můžete zahrát o zajímavý ceny. V tomto týdnu třeba o vstupenky na muzikál Rocky, lístky do multikina CineStar nebo vstup na koncert Azurit Kingdom v pražské Uhelně! Dej si Anežku - denně od 6 - 10 ráno na rádiu Spin!

CHILL NA SPINU S ROMANEM A POETOU
CHILL NA SPINU S ROMANEM A POETOU

Pravidelně každý všední den od 15 do 18 hodin čekuj rádio Spin a chilluj s Romanem a poetou, hromada rubrik jako Shit Happened, Jan Kroksák present atd. Kluci si jedou na Facebooku a s Poetou se řeší hudební svět a muzika obecně z celého světa. To je Chil na Spinu.

Makro
HITPARÁDA SPIN FRESH HITS A NIKOS MACH

I Rádio Spin 962 FM  má svojí hitparádu o které rozhoduješ jen a pouze Ty! Spin fresh hits je 15 nejúspěšnějších československých tracků éteru rádia Spin. Každý týden Ti Nikos představí dvě novinky, nabídne jeden pohled zpátky v čase a také se ohlédne na světové hitparády. Hlasovat můžeš na rádiospin.cz - denně máš tři hlasy! A ovlivnit podobu hitparády a zvolit tak FACE hit můžeš i na facebooku! Ať už hlasuješ pro FACE hit rádia Spin nebo na radiospin.cz, výsledek poslouchej vždy každé pondělí...

STREET CYPHER
STREET CYPHER

Trojhodinka NY undergroundu s Aničkou Oravcovou. Každé úterý od 20hodin se můžeš těšit na rozhovory, hosty, novinky, Unda messengera, okénko RE-Education, a také na další zajímavosti! Tak to laď!

BLACK CHART
BLACK CHART

BLACK CHART NA SPINU KAŽDÝ ČTVRTEK OD 20 HODIN !!!

BLACK CHART Každý čtvrtek od osmi večer se můžeš těšit na to nejlepší z black music v pořadu Black Chart! Novinky, tipy známých DJů i nesmrtelné klasiky. To vše ti naservíruje Poeta, který se jako fanoušek, novinář a v neposlední řadě DJ věnuje černé hudbě už 15 let! Díky Black Chart vám neuniknou žádné zásadní hity hiphopu, RnB a příbuzných žánrů a subžánrů! Laď každý čtvrtek mezi osmou a devátou jedině na rádiu Spin!

DANCE CHART
DANCE CHART

Ondra Albrecht uvádí DANCE CHART - každou středu od 20 hodin to nejlepší ze současné tanční hudby na rádiu Spin.    

FILM CITY
FILM CITY

Pořad o filmu, recenze, premiéry, kritika, úhly pohledu na filmy. Filmový nadšenec a blázen do filmu všech žánrů, Radek Hrdina Tě provede hodinovým pořadem Film City.