SMACK - IMMORTALL ft. MIKE TRAFIK /OFFICIAL VIDEO/
SMACK - IMMORTALL ft. MIKE TRAFIK /OFFICIAL VIDEO/

Premiéra videosinglu z chystané Smackovy třetí sólo desky v produkci Mike Trafika je zde!

Natáčení klipu se ujala progresivní slovenská parta Mystika Produkt, která vybrala temné lokace a ještě temnější masky, jež přesně sedí do Smackova syrového rapu říznutého temným rock'n'rollem... Enjoy!    

Burda Praha vydává módní časopis určený jen pro muže!
Burda Praha vydává módní časopis určený jen pro muže!

Měsíčník ELLE, nejprodávanější módní časopis, čtenářkami označovaný jako fashion bible nebo bible stylu, rozšiřuje svoji edici. Vedle ELLE Decoration bude nově vycházet i ELLE Man.

Česká edice ELLE je na trhu již 21 let a patří mezi nejvýraznější a nejsledovanější lifestylové tituly. Po dvou dekádách své existence se nechala inspirovat několika zahraničními edicemi a rozhodla se nabídnout svoji DNA i mužům. „Stále kolem sebe slyším, že čeští muži se nezajímají o módu, trendy a kosmetiku. A...

Makro
VYRAŽ TAKY NA FUERTEVENTURU!
VYRAŽ TAKY NA FUERTEVENTURU!

Pamatujete na soutěž s Canaria travel o 48h party na Fuerteventuře?

Tak tady je oficiální video sestřih z tohohle skvělýho výletu! Be in!

PLÁŽE, SLUNCE, PARTY!
PLÁŽE, SLUNCE, PARTY!

Tak je to za námi! Nádherné 2 dny na Fuerteventuře! 30 výherců, zábava, Spin team!

Uteklo to rychle, ale stálo to za to! Spousta zážitků a zábavy! Děkujeme Canaria Travel za luxusní party dovolenku! 150 lidí na Karlově mostě, adrenalin při hledání letenek na naší pláži na Kampě, 30 výherců! Neuvěřitelný! Spiners jste skvělý, že jste to dali!  A jak to vlastně vypadalo? Sledujte v malém fotoreportu níže!    

NOVÉ ČÍSLO EXCELENT BASTARDS
NOVÉ ČÍSLO EXCELENT BASTARDS

Nové číslo vizuálního street magazínu EXCELENT BASTARDS, s pořadovým číslem 28, vyšlo ve čtvrtek 8.10.2015.

Tištěná verze v nákladu 5000 kusů je k dostání zdarma na šedesáti odběrných místech po celé České republice. Seznam odběrných míst najdete zde Na pak najdete elektronickou verzi našeho dvouměsíčníku.   V tomto vydání najdete:   * Velké interview máme připravené s dvojicí, která rozhovory jen tak někomu nedává... Zpěvák Václav Rouček a producent/DJ Jakub NobodyListen Strach jsou...

Jirka Burian zasahuje vostrou flow v novym singlu Čas na změnu!
Jirka Burian zasahuje vostrou flow v novym singlu Čas na změnu!

Král nečekané flow a jednoduchých beatů Jirka Burian známý rovněž z projektu Kapitán Demo dropnul novej track Čas na změnu! V nabitém textu nám dává nahlížet do nudného korporátního světa, ze kterého našel cestu díky osvícení. Jak takového osvícení dojít? Na to se podívejte v klipu: https://www.youtube.com/watch?v=UP2cQYjsI9c

SLEDUJ JAK TO VYPADALO NA PÁRTY PLACKAŘŮ!
SLEDUJ JAK TO VYPADALO NA PÁRTY PLACKAŘŮ!

Krátký video, jak to vypadalo na naší party v Riegrových sadech minulý týden!

Díky  vidíme se brzy na naší další akci!

1.školní den na OA Kubelíkova! Videoreport!
1.školní den na OA Kubelíkova! Videoreport!

1.září 2015 bylo pro někoho z vás prvním školním dnem, pro někoho dnem jako každý jiný a pro nás, to bylo historicky první vysílání mimo Říčanskou 3!

Děkujeme ještě jednou Obchodní akademii Kubelíkova za spolupráci a těšíme se na další živá vysílání. Tohle totiž rozhodně nebylo poslední! Team Rádia Spin   PS: A jak to vypadalo? Checkuj na fotkách níže nebo ve videu!