ZÁZNAM 4/7 SHOW 18.9.
ZÁZNAM 4/7 SHOW 18.9.

Do včerejší 4/7 Show dorazili dva hosti s nespočetným množstvím historek o zahraničních interpretech. Jaro Vacek a Pavel Novák - to jsou ti, kdo se starají o světové hvězdy, které vystupují v hlavním městě.

Poslechni si záznam, který je plný historek a samozřejmě i hudby. 4/7 SHOW zase za týden s Akvamenem, Poetou a NobodyListenem.

4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist 18.9.2014
4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist 18.9.2014

4/7 SHOW - rubrika Backslash!

DJ Akvamen posílá svůj včerejší playlist!

PRÁSKNI BUŇKY PŘES KOULE

KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN, KAŽDÝ RANNÍ JUMP

Chceš dát zabrat svýmu mozku?  Chceš se oblíct do vytuněný mikiny Spinu? Hledej v éteru ranního jumpu novou soutěž PRÁSKNI BUŃKY PŘES KOULE ! Vyber si Aleše nebo Petronelu, vyhraj nad nimi a dostaň se do každodenního duelu. Vítěz každodenního duelu postupuje do pátečního finále. A ten, kdo v pátek vyhraje se oblíkne do nový spinerský mikiny. Je to jednoduchý! Tak laď ranní jump na 96,2 FM každý všední den!    

Dj Skeez 101 zahraje v Praze!!!
Dj Skeez 101 zahraje v Praze!!!

17.září nás čeká jedna akce za druhou! Nejen, že se uskuteční koncert Pharrella Williamse v O2 Areně, ale v tento den se můžete těšit i na vystoupení DJ SKEEZe 101, který s Pharrellem spolupracoval na jeho předešlé tour po Evropě.

Pharrell není jediné jméno na seznamu skeeze, najdeme tam například i Jay-Z, Akon nebo Busta Rhymes. Dj SKEEZ patří zaručeně mezi nejlepší ve svém oboru, tento večer si s ním zahraje rezident klubu - Dj Saybon. Takže program po koncertě Pharrella je jasný!!! Celá...

4/7 SHOW - DJ POETA PLAYLIST
4/7 SHOW - DJ POETA PLAYLIST

Jako další v pořadí posílá svůj playlist DJ Poeta!

Na další 4/7 SHOW se můžeš těšit příští čtvrtek 11.9.2014

4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist
4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist

Včera proběhla premiéra 4/7 show s Akvamenem, Poetou a Nobodym!

Takže tady je playlist setu od DJ Akvamena!

Těžký váhy českého rapu vyrážejí na Heavy Weight Tour!
Těžký váhy českého rapu vyrážejí na Heavy Weight Tour!

Vladimir 518, Hugo Toxxx, Orion, Refew, DJ Mike Trafik a NobodyListen, to je seznam jmen, které budou moci fanoušci toho nejkvalitnějšího rapu vidět přímo ve svém městě.

Tato sestava interpretů totiž vyráží na klubové turné o šestnácti zastávkách, pro které připravila ekluzivní program složený z toho nejlepšího co jejich tracklisty nabízejí. Tour je rozprostřena do třech závěrečných měsíců letošního roku a její pomyslný vrchol nabízí pražská zastávka, která proběhne v rámci legendárního hip...

paper dream - tak trochu jiné papírnictví
paper dream - tak trochu jiné papírnictví

Paper dream je nové papírnictví v Korunní ulici 55 na Praze 2. Je to království inspirace, kde si můžete kromě kreativity dát i dobrou kávu. A co o něm říkají jeho majitelky?

"Narozdíl od ostatních papírnictví, to naše má svou vlastní tvář a duši. Chceme se lišit a dělat věci jinak - po našem. Baví nás tvořit, komunikovat a posouvat se pořád dál, chceme rozbít klasické představy o papírenském obchodě, využít potenciál, které zboží nabízí a vytvořit prima domácí prostředí, kde se bude...