CAYLER & SONS BLACK LABEL!
CAYLER & SONS BLACK LABEL!

CAYLER & SONS roste a v jarní sezóně představí celou novou řadu oblečení a doplňků - CAYLER & SONS BLACK LABEL!

Jde o limitovanou řadu streetwearu s přesahem do high fashion. Možná jste už některé kousky zahlédli na instagramu nebo facebooku. Nejlépe však uděláte, když se na odhalení přijdete podívat osobně! Black Label jde pouze do vybraných obchodů, v Česku budeme klíčovým prodejcem my - Snapbacks CZ s obchodem na Senovážná 6 v Praze. My jsme věci už z části viděli a tak vám chceme...

Vzkříšení démona
Vzkříšení démona

V hororu Vzkříšení démona Olivia Wilde ukáže, že není nic děsivějšího, než kráska a zvíře v jedné osobě. Při vědeckém experimentu vstane z mrtvých a ze zapovězeného území si v sobě přinese kus samotného pekla a ničím neředěné zlo. Vzkříšení démona vzniklo v produkci osvědčených hororových tvůrců z Blumhouse Productions, kteří do kin přinesli Paranormal Activity, Sinister, Očistu nebo Insidious.

US - 2015 Žánr: thriller Premiéra: 12. března 2015 Režie: David Gelb Hrají: Olivia Wilde, Evan...

Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 5.3.!
Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 5.3.!

Jak vypadala rubrika Back Slash? Akvamen posílá playlist!

Co si včera mohl slyšet od Akvamena ve 4/7 show?

8.NAROZENINY RÁDIA SPIN - VIDEOPOZVÁNKA VR/NOBODY
8.NAROZENINY RÁDIA SPIN - VIDEOPOZVÁNKA VR/NOBODY

Už tenhle pátek se vidíme na Lávce! 8.narozeniny Rádia Spin! Orikoule, Refew, Strapo a DJ Spinhandz, a? VR/NOBODY DJ SET!

A právě VR/NOBODY tě zvou na tuhle party!

Ladies Night s Dj Poeta
Ladies Night s Dj Poeta

Who run the world?

Přijďte si ve čtvrtek užít Ladies Night s Dj Poetou do Fancy Lounge, ulice Dušní 8 u Staroměstského náměstí. Do půlnoci pro všechny slečny platí 50% sleva na všechny koktejly a každá skupinka 3 a více holek dostane flašku vína zcela zdarma. Pro rezervaci stolů kontaktujte reservations@fancylounge.eu . Veškeré informace najdete na oficiálním Facebooku Fancy Lounge facebook.com/FANCYLOUNGE nebo na webu  www.fancylounge.eu .

Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 26.2.!
Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 26.2.!

Jako vždy - Akvamen posílá při pátku playlist své rubriky Back Slash!

Jaký hity včera v Back Slash zazněly?

Polaď šatník s boardstar.cz
Polaď šatník s boardstar.cz

Jaro se blíží, takže se hodí nové kousky do šatníku.

A nejlépe se na jaro můžeš připravit na e-shopu boardstar.cz , kde nelení a naskladňuje nové, jarní kolekce. Ty poslední jsou od značek Roxy a Quiksilver, takže si na své přijdou jak kluci, tak holky. Vybírat můžeš jak nové oblečení, tak doplňky, jako jsou batohy, pásky, peněženky, nebo kabelky.   Vše skladem za nejlepší ceny, to je boardstar.cz

DJ ENEMY CZ/SK SPECIÁLU S RADANEM
DJ ENEMY CZ/SK SPECIÁLU S RADANEM

Jeden z bohů pražského producentského Olympu, David Pravda a.k.a. DJ Enemy bude hostem CZ/SK speciálu na Spinu.

Ve čtvrtek 26.2. 2015 od 19h se bude Radan kromě jinýho ptát i na jeho současnou tvorbu, čemu se věnuje a jak pokračuje jeho kariéra DJe a producenta. Nebudou chybět ani tradiční otázky na tělo a hudební ochutnávky z jeho dosavadní tvorby. Tak nezapomeň ve čtvrtek 26.2.2015 v 19hod. ladit 96,2FM a CZ/Sk speciál s Radanem!