AreWeBASTARDS?! / BSTRDS.CZ

  Další nový magazín? A zase mladá generace hlásící se urputně o slovo? Ano, je to tak. Ale s tím rozdílem, že náš projekt AreWeBASTARDS?! / BSTRDS.CZ nesmrdí konvenční žurnalistikou, mediálním stereotypem, nudným přežvýkáváním tiskovek a vlastně ani papírem. Jsme totiž virtuální vizuál-mag, který nabízí především obrazový zážitek podpořen o autorské příspěvky mladých novinářů.  

  Naše místo je město Vydáváme magazín orientovaný na naší generaci a vše, co ji ovlivňuje. Zároveň chceme...

B-ORIGINAL, POETA, SOUTĚŽ!!!!

Už od pondělí 22.11. můžeš každý den u Poety v Odpoledním Pimpinu vyhrát permanentky na taneční hodiny s B-Original !!! Kde jsou profesionální tanečníci, skvělá zábava a spousta dalších příjemných věcí.

Chceš tančit a nevíš kde začít? Rádio Spin a B-Original Ti poradí jak na to!  Každý den poslouchej Poetu! Vždy Ti dá otázku, na kterou je lehké najít odpověď na  a poukaz v hodnotě 1.100Kč na 10 volných vstupů na taneční lekce do B Original!!! Může být Tvůj!!!! Takže to checkuj!!!      

Makro
MOVEMBER 2010 „MĚNÍME POHLED NA ZDRAVÍ CHLAPU“

Praha, 2.11.2010 - Od začátku listopadu se v Čechách uskuteční již druhý ročník charitativní kampaně Movember. Kampaň, která si klade za cíl šířit osvětu o rakovině prostaty, se poprvé uskutečnila v roce 2003 v australském Melbourne. Jejím posláním je efektivně informovat o závažnosti této choroby, učinit z ní veřejně diskutované téma a upozornit na důležitost prevence. Zároveň ale také podpořit fond benefičního partnera.

  Název vznikl spojením anglických výrazů NOVEMBER - česky listopad -...

KDO SE TEĎ SMĚJE? DJ WICH A RASCO!

Je to tak! Dj Wich a Rasco, spolu jako The Untouchables, vydali desku a teď k ní představili i první oficiální videoklip!

B.o.B. JE TU S DALŠÍM VIDEEM!

Je to Zhruba půl roku, co Atlantský Bobby Ray, alias B.o.B., vydal své debutové album, ze kterého nám, právě dnes, přináší další videoklip.

Po úspěšných singlech, kterými beze sporu byli hity jako „Nothin On You“ s  Bruno Marsem , „Airplains“ s  Hayley Williamsovou a „Magic“ . Nám jeden z nejvíce pozitivních hlasů hip-hopové scény přináší video číslo 4. ! A to na úvodní věc debutového alba „ B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray“ pojmenovanou „Don’t Let Me Fall“ , kterou si B.o.B. i sám...

NOVÝ DMX!!!

DMX je snad už konečně zpět a snad i v plné síle!

Snad už jsou všechny problémy vyřešeny a DMX se už snad konečně pustí do nahrávání a propagace svých, dlouho odkládaných desek, „Walk With Me Now“ a „Fly With Me Later“ . Ven se teď dostala společná věc se Swizz Beatzem a Busta Rhymesem pojmenovaná „ Y’all Don’t Really Know! “ a je příjemné vědět, že starý pes, ještě pořád umí pořádně kousnout! Double R!

DETOX???

Že by, jsme se konečně dočkali? Nebo nás Andre Young opět vodí za nos, jako tomu bylo v případě „Under Pressur“ s  Jay-Z !

O albu „Detox“ se hovoří, minimálně od roku 2003 . Zmínka o něm byla už na Gameově debutu „The Documentary“ , kde sám Dre říká: „Look out for Detox“! Jenže roky plynuly. Game vydal další dvě desky, má nakročeno ke čtvrté, ale Dreho Detox pořád nikde… Věci se pak začali trochu hýbat, když se v průběhu letošního roku, dostala ven věc „Undre Pressure“ s hostujícím Jay-Z ....

NOVINKY 16/11/2010

Další týden je za námi, je tu opět úterý a to znamená, nové desky na trhu! A stejně jako minule toho není málo.

Podporujte Originál!!!