MICHAEL

Je to necelý týden, co jsme Vás informovali o nové desce Michaela Jacksona. Dnes tu pro Vás máme první oficiální singl!

Po neoficiálním singlu „Breaking News“ , je tu první oficiální singl desky a jmenuje se „Hold My Hand“ . Michaelovi s ním pomohl Akon , který ho podpořil svým hlasem už v předělávce „Wanna Be Startin‘ Something 2008" , k pětadvacátému výročí desky „Thriller“ . Jinak deska vychází 14. prosince a mezi hosty na ní prý můžeme očekávat Lennyho Kravitze nebo 50Centa . Nechme...

G.O.O.D. FRIDAYS 13/11!

Je tu pátek a s ním i další díl hudebního seriálu G.O.O.D. Fridays Kanyeho Westa.

ANKETA! Napište do komentáře, track který vás oslovil a baví nejvíce z doposud uveřejněných během G.O.O.D. Fridays. Příští týden pak zveřejníme výseldek, která věc je podle Vás, posluchačů Rádia Spin nejlepší! Díky!  

Makro
KEENAN CAHILL A 50 CENT- DOWN ON ME!

Keenan Cahill není žádný rapper, zpěvák nebo tak něco. Není ani žádné zázračné dítě a už vůbec se nedá mluvit o začínající filmové hvězdě. Proč o něm tedy píšu? Uvidíte sami!

Keenan Cahill je teprve 15-ti letý kluk , který se proslavil na Youtube tím, že začal uveřejňovat svoje synhronizovaná videa, na nejrůznější nahrávky, přímo ze svého pokoje. Jeho poslední práce, je na track "Down On Me" od Jeremiho, kde ho nepřišel podpořit nikdo jiný, než sám Curtis "Billion Dollar...

POLO BY RALPH LAUREN? NO, POLO BY VADO!

Singlů, které oslavují nějaký výrobek či oděvní značku, vzniklo v minulosti již mnoho, ať už šlo o „Vans“ od The Pack, „Air Force Ones“ od Nelly ho a nebo třeba o „Beamer, Benz Or Bentley“ Lloyda Bankse. Dnes se svým vlastním ‚hitem‘ může pochlubit i Polo Ralpha Laurena !

BLACK BARBIE NA PINK FRIDAY!

Řeč je o female MC Nicki Minaj. Ta je na scéně vidět, minimálně od roku 2009, kdy se v srpnu připojila k Weezyho Young Money Entertainment a letos 22. listopadu vydá svou debutovou desku.

Ven se pak ještě dostala věc „ Roma’s Revenge “, kde vedle sebe rapují dvě alter-ega. Nicki jako Roman Zolanski a Slim Shady . Nicki nám pak na své album slíbila ještě druhé alter-ego, Oniku . Tak že je určitě na co se těšit! 22.11.2010!!!

KRÁL JE MRTEV! AŤ ŽIJE KRÁL!

Je tomu už více než rok, co nás opustila legenda, Michael Jackson. Jeho odchod byl náhlý a nečekaný a přímo uprostřed příprav jednoho z největších comebacků ‚ HIStory ’e!

Mělo jít o největší návrat jedné z největších hvězd. Vše bylo dokonale připraveno a naplánováno. O Michaelovi se zase začínalo mluvit a psát a to nejen v kontextu se sexuálním zneužíváním dětí, ale i z hlediska hudebního. Od roku 2006 M.J. pracoval na nových nahrávkách se špičkovými producenty současnosti, jako je třeba...

SWINDLE JIŽ DNES V ISCREAM SHOW!

  V dnešní Iscream show vás čeká interview a exkluzivní mix od londýnské producentské hvězdy jménem Swindle! Ten se do prachy chystá kvůli pátečnímu mejdanu Bullet Time x Dutty Weekend, vy si ho budete moct poslechnout live s předstihem již dnes!    

Třiadvacetiletý Swindle se proslavil hlavně díky hitu Air Miles , který později ve vokální verzi rozdrtil legendární D`n`B emcee Skibadee v tracku nazvaném Woi . Krom toho má na kontě spolupráce se jmény jako Maxsta, Mz Bratt, nebo Terror...

NOVÝ PORTÁL K PROBLEMATICE ŽLOUTENKY SPUŠTĚN!

Nový portál k problematice žloutenky spuštěn! Partner sekce B E SAVE BE SPIN spustil novou webovou interaktivní prezentaci! Na portálu najdete spoustu zajímavých informací, novinek, a také novou edukační hru!.

V té se můžete vžít do role protilátky, která Vás brání a chrání! Více informací můžete najít na portálu  www.zloutenky.cz