NOVÝ LLOYD BANKS FEAT. AKON/ EMINEM!!!

Ještě to nestihlo ani pořádně vychladnout. Jedná se o novinku z blížícího se Lloydova alba „ H.F.M. 2 “, které se má na pultech prodejen objevit již za necelých 14 dní. Tj. 23. listopadu.

PS: v nejbližších dnech můžeme prý očekávat video na věc "Start It Up" feat. Kanye West, Fabolous, Swizz Beatz a Ryan Leslie!!!  

JE KANYE WEST ‚GENIUS‘ NEBO ‚GAY FISH‘?

Je už zaběhlou tradicí, že premiéry nových filmů jsou v U.S.A. v pátek, v Čechách pak ve čtvrtek a že nové desky vychází v úterý. Kanye West to ale prostě musí mít jinak!

Makro
NOVINKY 9/11/2010

Letošní listopad není na zajímavé desky vůbec skoupý a tak se nám v něm sešel zajímavý výběr, jak re-edicí, kolekcí, tak i zcela nového materiálu. Co všechno vyšlo jen během dnešního dne, zjistíš v následujícím článku. O dalších deskách budeme průběžně informovat.

9/11 Dnes vychází hned několik zajímavých desek, které by určitě neměli zůstat bez povšimnutí. Zcela jistě se jedná o… Kid Cudi a jeho album „ Man on The Moon II: The Legend Of Mr. Rager “. Album předcházel singl „ Erase Me “...

GAME, CASSIDY, CELEJ DEN, CELOU NOC..

Pražský koncert, jedné z největších hvězd západního pobřeží, kterou Game bezesporu je, se na rozdíl od jeho nové desky, blíží mílovými kroky. A aby nám to čekání uteklo rychleji, máme tu pro vás něco nového. Více Info zde…

KMBL SE BLÍŽÍ...

S menším zpožděním Vám nabízíme videoklip z Indyho připravované desky „ KMBL “. Více Inko zde…

VYHRAJ LUPENY NA CANNAFEST!!

Poslouchej WISH LIST s VLADEM a hraj o vstupy na CANNAFEST !!! Největší konopný veletrh v České republice - CANNAFEST 19. - 21. listopadu 2010 - Výstaviště Incheba Praha Holešovice Více info zde!    

  Cannafest 2010 je první ročník největšího mezinárodního konopného veletrhu v České republice, který proběhne v Praze na Výstavišti Incheba Holešovice 19. - 21. listopadu 2010. Po vzoru již zaběhlých zahraničních veletrhů se zaměřením na konopí přichází na podzim konečně i do České republiky na...

CEE-LO GREEN SE VRACÍ, TENTOKRÁT JAKO ZABIJÁK ŽEN!

Nejen v českých končinách, ale po celém světě, je dobře znám zpěvák Thomas DeCarlo Callaway, jinak také zvaný Cee-Lo Green. A to nejen pro svoji práci s  Goodie Mob nebo s  Dj Danger Mousem na projektu Gnarls Barkley. Cee Lo je také ceněný sólový umělec kterému 5.11.2010 vyšla nová deska! Více Info zde…

KRÁL JE VENKU Z VĚZENÍ A NEMÁ SLITOVÁNÍ!

T.I. chystá na 7. prosince vydat novou, v pořadí již sedmou, studiovou desku. Původní název byl „ King Uncaged“. To už ale dávno neplatí a nový název alba je „No Mercy“.