ROOFTOP MAG - CHCEŠ PŘEDPLATNÝ??

ROOFTOP Mag je momentálne jediný pravidelne vychádzajúci časopis v rámci čiech i slovenská mapujúci súčasnú hip-hop / urban kultúru.  

Od  ekxluzívnych rozhovorov s domácimi i zahraničnými interprétmi ( Vladimír 518, DJ Premier, Slim Thug, Mike Trafik, Necro, Kaidžas, Mr. Cartoon, Everlast, Názov Stavby etc. ) cez súhrnné informácie o práve vychádzajúcich albumoch, zaujímavostí a zákulisné drby z diania na scéne, pravidelné info zo sveta graffiti, streetartu či breakdance až po svet techniky...

STREET CYPHER JIŽ ZÍTRA VE 21H !!!

Již klasicky zítra ve 21:00 ladíš rádio SPIN a pořad STREET CYPHER! Jestli všechno dobře dopadne, Jaro Cossiga přiveze zahraničního hosta přímo z letiště.

  Uslyšíš undergroundový pecky a další zajímavý informace! YUP! Tím utajovaným hostem bude texasan LOKEY PHOTOGRAPHER (  ). Člověk, který je geniálním fotografem a nepochybnou součástí naší Hop'n'Nob family . Pokud letadlo přistane ve slíbený čas, dočkáme se Lokeyho přímo ve studiu radia SPIN.                  

Makro
WARM UP NA HIP HOP KEMP 2010

  Středa, nultej den, devátýho ročníku, d va hangáry, devatenáct jmen ze sedmi zemí, to je warm up letošního Kempu. Pokud váš do provozní teploty dostanou DJs, nastěhujte se do Backspin Hangaru, kde se to od šesti do čtyř povalí ze čtyř gramofonů.  

  Kromě ověřených jmen jako Chocolatic, Spinhandz, Swordz nebo Tuco se od půl třetí za gramcema objeví britský Khalil z formace Livin‘ Proof . Hrát se bude back 2 back v takovým spádu, že budete mít pocit, jako byste za gramci sledovali...

STREET CYPHER JIŽ ZÍTRA VE 21H

Zítra ve 21:00 poslouchej rádio SPIN. J aro Cossiga a STREET CYPHER.

Tentokrát nás ve studiu navštíví MCs Metoděj a J-Me , budeme si povídat o světovém finále End of the Weak a samozřejmě bude i nějaký freestyle a Unda Messenger určitě přiveze nejnovější pecky! YUP!                

REGGAE NA HIP HOP KEMPU 2010

Necelé tři týdny před festivalem pro vás máme připraven kompletní doprovodný program, který se na letošním ročníku Hip Hop Kempu objeví společně s časovým rozpisem reggae hangáru na všechny tři dny.

  I letos bude na Kempu JahMusic Reggae Station plná karibské muziky od roots reggae po nejaktuálnější dancehall a další fúze black music. Například Daddy & Hypa , kteří patří na poli urban music mezi nejlepší evropské producenty a specialisty na remixy. Právě oni vám vysvětlí, proč se dnes...

HH JAM 2010 JIŽ ZÍTRA !!!!

Již tento víkend se na vyhlášené lokalitě s koupáním ( pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic ) uskuteční 4. ročník největšího ryze domácího urban culture festivalu s názvem Hip Hop Jam 2010.

  Loňský ročník navštívilo přes 7000 lidí a vzhledem k aktuální předpovědi počasí, předprodejům a zájmu veřejnosti bude loňská návštěvnost bezpochyby překonána. Festival startuje již ve čtvrtek 15.7.2010 od 17:00 a poslední hudební produkce dozní v neděli 18.7.2010 ráno . Na několika hudebních...

LETOŠNÍ FESTIVAL PRO ART 27.7. - 1.8.

  Letošní festival ProART s tématem ženy ozdobí Basiková a Bittová Praha 24.7.- 1.8. 2010. Dvě největší česká města ožijí v červenci tancem, zpěvem, herectvím a fotografií. Mezinárodní festival ProART odstartuje svůj sedmý ročník, jehož tématem bude žena a její podoby. 42 workshopů povede 29 pedagogů z 12 zemí světa. Doprovodný program nabídne 19 večerních produkcí.  

  Festival ProART je určený dospělým i dětem, všem, kteří rádi tančí, zpívají, hrají nebo například fotografují. Lekce jsou...

ROPNÁ SKVRNA ZASÁHLA I USA RAPPERY

  Ropná skvrna zasáhla už i americké rappery. Když 20. dubna vybuchla u Louisiany ropná plošina, ze které se vyklubala největší ropná katastrofa v dějiná Spojených států amerických, Talib Kweli a DJ Hi-Tek jako Reflection Eternal nahrávali své druhé společné album „Revolutions per Minute“.  

  Po konfliktech společnosti British Petroleum (BP) s vládou USA, médii a obyvateli Mexického zálivu, napsal Talib Kweli text o problémech, které americký ropný průmysl způsobuje. Skladba „Ballad of the...