STREET CYPHER No.11 DNES VE 21H!!!!

Kdo poslouchal minulý týden šestihodinovej speciá l, tak už je skoro odborník na NYC unda rep :)  Tentokrát se vracíme do vyjetých kolejí a ty si můžeš naladit STREET CYPHER zase jako vždycky dneska v 9 večer.

  Pokecáme  s MC METODĚJem , který vyhrál EOTW a jede reprezentovat ČR na Splash! Přitáhne s sebou mladšího  bráchu, kterýho se pokusíme naučit beatbox v přímém přenosu. Do toho všeho tu byl v Praze jeden vypečenej kámoš Wayen z Washington D.C ., který reprezentuje hiphopovou novinařinu...

SOUTĚŽ O CD BENA CRISTOVAO - DEFINITELY DIFFERENT

Poslouchej od 29.6. - do 9.7. RADIO SPIN a hraj o 40x CD BENA CRISTOVAO - DEFINITELY DIFFERENT ! Odpovědi na soutěžní otázky najdeš na www.bencristovao.com !!!

Makro
STREET CYPHER No. 9 - 2NITE ve 21H!!!

Čus, dnešní STREET CYPHER představí nabušeného vítěze freestyle Street Cypher Battlu - RIKA. Největší naděje freestylový scény! Stopro čekej živej freestyle přímo ve studiu radia Spin 96,2 FM.

  Jaký to je dávat freestyle podle našich pravidel ??  Druhým hostem je zakladatel nezavislého labelu DaSkaRecords - Petr "Kuzhell" Blažek . Jeden z prvních zvukařů , který je nepostradatelnou součástí hiphopové kapely. V poslední době nejznámějším  "hiphopovým" zvukařem . V ČR jsou...

KOMPLETNÍ ČASOVÝ LINEUP HHJ 2010

  Červencový Hip Hop Jam festival zveřejňuje kompletní časový line up! Letošní 4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu se nezadržitelně blíží a my vám v tento moment přinášíme kompletní časový line up letošního ročníku, který se uskuteční již za 3 týdny 15.-17. července 2010 ve zbrusu nové lokalitě s koupáním, kterou je pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic.  

  Čtvrtek 15.7.2010 Party In House Stage 18:00-20:00 mixtape CD 20:00:22:00 DJ Buick (CZ) 22:00:23:00 Suvereno + DJ Tager (SK)...

NA HIP HOP KEMP S BANDZONE.CZ !!

  Prorapuj se na Hip Hop Kemp s Bandzone.cz! Už minulý rok jsme poprvé dali šanci začátečníkům v rámci Bandzone.cz showcase. Poprvé po devíti letech máte nyní šanci na sebe upozornit a dostat se díky tomu do už tak nabitého lineupu letošního Hip Hop Kempu.  

  Myslíš si o sobě, že jsi kvalitní začínající rapper nebo skupina a že bys právě ty měl dostat volnej vlez a ještě šanci vystoupit na festivalu? Dokážeme ti, že není třeba být známou rapovou hvězdou, abys mohl rapovat před davem lidí. ...

FUN PAGE RÁDIA SPIN NA FACEBOOKU!

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl! To rozhodně neplatí o rádiu Spin. Čekuj fanouškovskou stránku Spinu, kde se dozvíš aktualní info o Tvém oblíbeném rádiu. Můžeš nám psát svoje postřehy, stížnosti, přání ale i si nezávazně pokecat s našimi moderátory. Není nic jednoduššího než se stát fanouškem Spinu a o každé novince v eteru rádia se dozvíš téměř jako první!   FUN PAGE RÁDIA SPIN :

DEAD PREZ 24.6. 2010 - LINEUP

Poslední den nás dělí od momentu, kdy se Lucerna Music Bar otřese v základech, jakmile zazní legendary hláška „fake, fake, records, records“ a rozjede hymna “Hip Hop“.

  Ještě než dojde na Dead Prez - prezidenty politického rapu, rozehřeje vás parta DJ’s. Rezidentní Tuco, mocný dirigent Jihlavských PIO Squad J-Kid i posila ze zahraničí – The Famous Deck Team aka DJ’s Smart & Crypt z Německa , kteří se minule na koncertu Swollen Members líbili jak pod pódiem, tak na pódiu – Madchild je po...

STREER CYPHER No.8 DNES VE 21H

  Dnešní STREET CYPHER bude zase víc v duchu brooklynského unda repu. Zaměříme se na jména z projektu Hop'n'Nob a na jejich sólové počiny.    

Ve studiu bude tentokrát pouze Jaro Cossiga a Ministryně Anička , která dostane větší prostor v rubrice "Re-Education" . Zaměříme se na soutěž o kolo za 20.000 Kč a pozveme vás na Street Cypher Battle , který proběhne tuto sobotu na Chodově. Těší se Jaro Léto Podzim Kossa :)