NA HIP HOP KEMP S BANDZONE.CZ !!

  Prorapuj se na Hip Hop Kemp s Bandzone.cz! Už minulý rok jsme poprvé dali šanci začátečníkům v rámci Bandzone.cz showcase. Poprvé po devíti letech máte nyní šanci na sebe upozornit a dostat se díky tomu do už tak nabitého lineupu letošního Hip Hop Kempu.  

  Myslíš si o sobě, že jsi kvalitní začínající rapper nebo skupina a že bys právě ty měl dostat volnej vlez a ještě šanci vystoupit na festivalu? Dokážeme ti, že není třeba být známou rapovou hvězdou, abys mohl rapovat před davem lidí. ...

FUN PAGE RÁDIA SPIN NA FACEBOOKU!

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl! To rozhodně neplatí o rádiu Spin. Čekuj fanouškovskou stránku Spinu, kde se dozvíš aktualní info o Tvém oblíbeném rádiu. Můžeš nám psát svoje postřehy, stížnosti, přání ale i si nezávazně pokecat s našimi moderátory. Není nic jednoduššího než se stát fanouškem Spinu a o každé novince v eteru rádia se dozvíš téměř jako první!   FUN PAGE RÁDIA SPIN :

Makro
DEAD PREZ 24.6. 2010 - LINEUP

Poslední den nás dělí od momentu, kdy se Lucerna Music Bar otřese v základech, jakmile zazní legendary hláška „fake, fake, records, records“ a rozjede hymna “Hip Hop“.

  Ještě než dojde na Dead Prez - prezidenty politického rapu, rozehřeje vás parta DJ’s. Rezidentní Tuco, mocný dirigent Jihlavských PIO Squad J-Kid i posila ze zahraničí – The Famous Deck Team aka DJ’s Smart & Crypt z Německa , kteří se minule na koncertu Swollen Members líbili jak pod pódiem, tak na pódiu – Madchild je po...

STREER CYPHER No.8 DNES VE 21H

  Dnešní STREET CYPHER bude zase víc v duchu brooklynského unda repu. Zaměříme se na jména z projektu Hop'n'Nob a na jejich sólové počiny.    

Ve studiu bude tentokrát pouze Jaro Cossiga a Ministryně Anička , která dostane větší prostor v rubrice "Re-Education" . Zaměříme se na soutěž o kolo za 20.000 Kč a pozveme vás na Street Cypher Battle , který proběhne tuto sobotu na Chodově. Těší se Jaro Léto Podzim Kossa :)                  

FESTIVAL HIPHOP JAM UŽ ZA MĚSÍC....

  Festival Hip Hop Jam 2010 již za necelý měsíc! Levnější lístky pouze do konce června + akce na VIP lístky zdarma! Venku už konečně startuje pravé letní prázdninové počasí a my v těchto dnech přicházíme s dost důležitým upozorněním. Už za necelý měsíc (15.-17. července 2010) proběhne 4. ročník Hip Hop Jam festivalu, který se letos uskuteční na zbrusu nové lokalitě s koupáním ( Pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic ).  

  Pro všechny , kteří doposud nezaregistrovali, kdo všechno na...

RADIO SPIN STAGE NA HIP HOP JAMU !!!

  Radio Spin bude mít na červencovém Hip Hop Jam festivalu vlastní stage ! Sleduj info + line up ! Letos vůbec poprvé v historii letního Hip Hop Jam festivalu budou mít návštěvníci možnost navštívit Radio Spin Stage, která vyroste přímo v kotli festivalového areálu. Jak sám název této stage napovídá, realizuje se ve spolupráci s jedním z hlavních partnerů letošního ročníku, kterým je urban music Radio Spin 96,2 FM (www.radiospin.cz).    

  4. ročník letního Hip Hop Jam festivalu se uskuteční...

DEAD PREZ UŽ ZA TÝDEN V LMB!!!

  Zahoď fake records, DEAD PREZ už za týden. Od koncertu Dead Prez nás dělí přesně týden. Už za týden bude Lucerna Music Bar vřít pod tvrdejma basama politických aktivistů, takže se na ně pojďme podívat trochu blíž.  

  První dekáda třetího tisíciletí skončila a hádejte, co byla její nejvýraznější rapová skladba? Nevíte? Tak zkuste zahrát hymnu "Hip Hop" od dead prez ve tři ráno na mejdanu, kde už u dveří zakopáváte o mrtvého maxipsa a jakmile zaslechnete heslo "Fake, fake...

HRAJ O KOLO AGang GANGSTA !!!!!!

Už od pondělí 21.6. můžeš každej den soutěžit o skvělý kolo  AGang Gangsta takže poslouchej Abdula 52 a dávej bacha.

AGang není a nebude masovou značkou, AGang je a bude delikátním funkčním a designovým solitérem, který vždy bude představovat naše pojetí chápání funkčnosti a stylu jízdního kola. Nehodláme zkoumat a následovat konzumní trendy na trhu s koly, hodláme vytvářet vlastní cesty tvorby a prezentace kol a příslušenství. Snažíme se, aby každý náš AGang měl optimální jízdní vlastnosti a...