FRESTYLEZOO WAKEBOARD KEMP 2010

  FreestyleZOO wakeboard kemp je pro všechny lidi, kteří se chtějí naučit nebo se zlepšit na wakeboardu (věkově neomezeno). Kemp trvá celkem 5 dní, což je vzhledem k fyzické náročnosti waku až dost. Tedy ne že by to nezvládl každý, s trochou snahy většina lidí druhý den jezdí (pomáhat vám s tím budou zkušení rideři). Nicméně zjistíte, že máte na těle svaly o kterých jste dosud nevěděli.  

    Pro ty z vás, kteří již na wakeboardu nějaký ten pátek jezdí je připraven kaučing skoků a triků od...

STREET CYPHER No. 5 - již zítra ve 21h

STREET CYPHER - 5.díl tohoto pořadu se uskuteční již tradičně v úterý ve 21h, kdo dorazí? Co novýho si povíme? To se dozvíš, když budeš poslouchat! Tak to checkuj, více info zde...

Další  STREET CYPHER se zaměří na "nejen studio a label" URBAN TRAFFIC RECORDS . Do studia přijde povídat producent a hlava nahrávacího studia - MATTY . Dále si představíme první STREET CYPHER TOUR  BATTLE v rámci Streetball Manie , který vám přináší Big Shock, DaSkaRecords a Radio Spin . Chceš se...

Makro
ADI CITY JAM JIŽ TUTO SOBOTU 5.6.2010

Premiérovej adi City Jam již tuto sobotu 5. června na ulici v centru Prahy! Sleduj komplet info + line up s Nightwork. Vstup zdarma!

  Již tuto sobotu 5. června 2010 se přímo v centru Prahy na Jungmannově náměstí (metro Můstek) uskuteční premiérovej adi City Jam . Akce, která přímo na ulici skloubí originalitu, styl, módu, hudbu, ulici, tanec, sport, chill a tunu dalších zábavných věcí u kterých rozhodně nesmíš chybět! Akce odstartuje již tuto sobotu na pražském Jungmaňáku úderem 14:00 a bude...

DOKUMENT KUPUJ ORIGINAL - TRAILER

Projekt Kupuj Originál připravil DJ Pufaz - vyzpovídá lidi jako Pio Squad, Wich, Indy, Lavor, Vladimír 518, BPM, Jay Diesel, DJ Nasty, Affro, ale také např. programového ředitele rádia Spin či legendu taneční muziky Josefa Sedloně.

Prozatím je k dispozici trailer (15 min), který obsahuje pouze některé respondenty. Do měsíce by měl být venku cca hodinový materiál.     Dokument KupujOriginál (Trailer, část 1)     Dokument KupujOriginál (Trailer, část 2)    

ENEMY-INDY, SMACK, MARAT, LA4, 518!!

  E nemy feat. Indy, Smack, Marat, Lavor a 518 - a jejich názor na volby!!! Producent a Dj Enemy si přizval na spolupráci těchto 5 rapperů a s nimi vytvořil song  Volby surround.  

  Pár dní před volbami přichází Dj Enemy z pražské stáje Bigg Boss s trackem, na kterém s ním spolupracovala zajímavá sestava rapperů. Vedle klasických jmen jako LA 4, Vladimir 518 a Indy , máte možnost slyšet i jména nově se prosazující a to Smack a Marat . Tématem skladby není nic jiného než odpovědnost k...

PREMIOVEJ ADI CITY JAM V CENTRU PHY

  Premiérovej adi City Jam v centru Prahy se blíží … Originalita, styl, móda, hudba, ulice, tanec, chill, drinky, známí, vstup zdarma … tohle všechno a mnohem víc proběhne v sobotu 5. června 2010 v centru Prahy. V kolik? Odpoledne + podvečer. Více info zde  

  Rezervuj si místo ve svém kalendáři na tenhle nefalšovanej pouliční adi mejdan v originálním stylu a sleduj další info na  , kde se již brzy dozvíš přesné místo konání + program adi City Jamu .   Stay tuned! Celebrate Originality.  

DO PRAHY NA PARTY NA PENERY-ZADARA

Necelé dva týdny nás dělí od velkolepého křtu PSH v holešovickém klubu SaSaZu. Ten se koná již v pátek 4. června a kapela se rozhodla vám nedat jediný důvod proč tento fenomenální mejdan nenavštívit.  Křtít se bude album EPILOG, v pořadí třetí deska této pražské legendy, které se ne náhodou stalo 4. nejprodávanějším titulem na českém trhu za minulý týden (hitparáda IFPI).

  EPILOG je totiž zábavným a pestrým mixem, z kterého si každý vybere to své. V případě, že vás zajímá, jak budou už teď...

STREET CYPHER No.4 - VOLEBNÍ SPECIÁL

Už máte plný zuby předvolebních kampaní ? Vydržte ještě tuhle cílovou rovinku ať dokonáme touženou změnu. Zajímá vás, kdo u nás dělá politickej rep?

Představíme si potomka ze slavného rodu Burianů , který si nebere servítky s žádným politikem. JENÍK BURIAN z projektu MATAIOTECHNIA . V rubrice "Anda Messenger" se nám začínají kupit zajímavé tracky. Jen tak dál ! Zapni tvý nejoblíbenější Radio SPIN v úterý v 9 večer.