EXTREMESHOP.CZ - BEZKONKURENČNÍ CENY

Extremeshop.cz - nejnovější skate, snow a street zboží za bezkonkurenční ceny, které se dá v České Republice pořídit.

Jsme napojeni na legendární a největší obchody, jako Easy Rider, El Nino, Revolution, Popcorn, Tora Bora, Dream atd. Náš směr udávají freestylové sporty -   snowboarding, skateboarding, freeskiing, surfing, longboarding, kiteboarding, freestyle motokros – FMX a mountain bike - MTB. Vyber si i Ty v největším eshopu v ČR.      

BOARDSTAR.CZ - NEMÁ KONKURENCI!

Boardstar.cz - spustili jsme pro Tebe jeden z největších eshopů s oblečením, doplňky a hardware pro skate, street a snow, který nemá na českém trhu konkurenci.

Vyber si z více než 12 000 produktů od téměř 150 světoznámých značek!! Profi poradenství , věrnostní programy a vše skladem a bez čekání! Tak klikni na www.boardstar.cz a vybav se za mimořádné ceny i ty! 14 let tradice ve světě skateboardingu a snowboardingu mluví za vše!!!      

Makro
PRAVIDELNÉ PÁRTY V LUCKY LUCKY!!!

  Doraž už tento pátek na party do LUCKY LUCKY !!! Chceš voucher na konzumaci?  

  Od tohoto pátku se můžete těšit na pravidelnou skvělou páteční párty v Lucky Lucky !!! Už tento pátek v  LUCKY LUCKY Get It Poppin' - DJ HAJTKOVIČ ( SK ) & DJ CutDem - Friday Night   Poslouchej každý den RADIO SPIN a vyhraj voucher do clubu LUCKY LUCKY v hodnotě 488,-!!!   Vstupné od 23.00 pouze pro Gentlemany 50,-Kč Pro všechny slečny je připraven "welcome drink" Nádražní 76, Anděl - od metra...