DVĚ NOVÉ SHOW NA SPINU!!!

Rádio Spin neustále roste a rozšiřuje svůj program. Už tento týden se ve vysílání objeví hned dvě nové show. Jedna bude zaměřená na crunk a další jižanské crazy odnože hiphopu, ta druhá ti bude pravidelně přinášet info z UK rapu! Team rádia Spin rozšíří Smack, Shadow D a KoTy !

Grime, dubstep, UK funky, UK rap, oldskool garage, electro, bassline a ještě mnohem víc, to jsou příchutě, které budeš moct okusit každý čtvrtek od 22.00 do 00.00 v pořadu Iscream na rádiu Spin . Zapomeň na Písničky z...

GET FRESH! - SLEDUJ KRUTÝ VIDEO

Každé úterý ve 22:00 přináší Poeta svou svěží show Get Fresh! a prezentuje to nejaktuálnější z black music. Hodně často dochází ve studiu k živým věcem - živý rap, DJing, freestyles etc. etc. Jak to vypadalo, když se ve Spin studiu objevil DJ DBefekt (NYC) ? MPC show? DJing? Sleduj video uvnitř článku!

Makro
CHCEŠ LÍSTKY NA SPIN MEJDAN???

Mejdan rádia Spin proběhne už 28. května v Misch Maschi! Pokud ještě nemáš lístek za směšné kilo, neváhej a doraž na recepci rádia Spin v ulici Říčanská na Vinohradech anebo do Real Gear shopu na Vinohradská 109! Při téhle ceně se tu lístky moc neohřejou, takže doporučujeme vyrazit, co nejdříve a nabrat i pro kámoše! Lets go, Spinners!

SPIN MEJDAN - akce rádia Spin KDY: 28. května 2009 KDO: PSH (Live), DJ Abdul 52, DJ Enemy, DJ Rawal + Get Fresh! B-Day Stage by Poeta (more info soon...) KDE:...

ABDUL 52 HOSTIL JIŘÍHO5, ČEKUJ FOTA!

V pravidelném středečním pořadu Platinum Soul Club Ego, kde své hosty zpovídá Abdul 52 byl tentokrát nejznámější fotograf rapových akcí jiří5. Jaká byla nálada ve studiu? Co měl na sobě Abdul 52 ? Co jiří5 ? Holili se před společnou show? Všechny odpovědi najdeš po kliknutí!

Fotoreport nám exkluzivně spáchal jiří5 za pomoci naší kolegyně Terezky , kompletní report najdeš TADY !

ČEKUJ HIPHOPALLSTARS TV!

Uvidíš a uslyšíš svoje oblíbené hip hop stars jak z Čech a Slovenska a také ze zahraničí tak jak si je do teď neměl možnost vidět ani slyšet! Na YouTube je spuštěn kanál , ale tím to samozřejmě nekončí. Je chuť růst, budou další videa, další rozhovory a další nadstandard poodhalující to nejzajímavější ze zákulisí kvalitních žánrových akcí ve tvém městě!

Máme za sebou prvních pár reportáží, prvních pár profilu a rozhovorů! Zajíma Tě jak to vypadalo na koncertě Ice Cuba ? , Orikoule v...

METHOD MAN, B.O.B A DALŠÍ POSÍLÍ HHK 2009

Hip Hop Kemp, který letos proběhne od 20. do 22. srpna, pro své návštěvníky přichystal další horká jména. Method Man, B.o.B., Blu & Exile, Fallacy, Cymarshall Law a Opak s Nenapravitelným Deckem. Čekuj více info!

Method Man na Kempu ještě nebyl. Vystupovali tam členové Wu-Tang Clanu , Methův parťák Redman , ale M.E.T.H.O.D. ještě neměl to štěstí se v Hradci představit. Kdybychom počítali i jeho desky vydané s Redmanem, vyšlo by nám číslo šest. Šest krutých alb. Přidušená flow, výraz...

DUAL SHOCK NA SPINU - SLEDUJ FOTA!

V den pražského křtu výborné desky Dual Shock zavítal do studia rádia Spin rapper Supa z Mojí Reči. Kdo všechno u toho byl? Kdo to točil? Přišli se podívat i naše krásné obchodnice? Všechno najdeš na fotkách od jiřího5 po kliknutí!

Fotoreport nám exkluzivně spáchal jiří5 , kompletní report najdeš TADY !

GHOSTFACE KILLAH 4. ČERVNA V PRAZE

Vypusť netopýra, naraž do čela beranici a na krk navlíkni rodinnou klenotnici, do Lucerna Music Baru se 4. června přiřítí Ghostface Killah z  Wu-Tang Clanu ! Více info po kliknutí!  

Šílenec, to je asi slovo, které milovníka komiksu a rapu - Tony Starkse vystihuje nejlépe. Už od chvíle, co ODB v "Protect Ya Neck" předvedl, jak dlouho udrží dech, když řval: „Introducing the Ghostface Kilaaaaaaaaaaaaaaaah", Method Man ho na desce "Enter The Wu-Tang (36 Chambers)"...