EXCELENT BASTARDS - 25.číslo je tady!
EXCELENT BASTARDS - 25.číslo je tady!

Už pětadvacáté vydání vizuálního street magazínu EXCELENT BASTARDS vyšlo ve čtvrtek 9.4.2015

Tištěná verze v nákladu 5000 kusů je k dostání zdarma na šedesáti odběrných místech po celé České republice. Seznam odběrných míst najdete zde Na pak najdete elektronickou verzi našeho dvouměsíčníku.   V tomto vydání najdete:   * Vladimír Strejček je stěžejní postava ilustrátorského studia DRAWetc. a festivalu RAW. Povoláním je velmi nadaný ilustrátor a grafik. Kromě toho všeho je to celkem crazy a...

DJ Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 2.dubna!
DJ Akvamen posílá playlist z 4/7 SHOW 2.dubna!

Playlist z rubriky Back Slash je tady!

Jak to vypadalo ve 4/7 SHOW 2.dubna v rámci rubriky Back Slash?

Makro
Lifestylový outfit na boardstar.cz
Lifestylový outfit na boardstar.cz

Boardstar.cz není zaměřen pouze na „skejťáky“, ale nabízí i modely pro ty, kdož vyznávjí tradiční módu.

Důkazem je berlínská, lifestylová značka Iriedaily, jejíž nejnovější kolekci můžete dostat právě na boardstar.cz. Iridaily začala s výrobou designových triček v roce 1994 a od té doby se rozrostla do vlivné a vysoce respektované značky, která udává módní trendy. Značka je silně svázána uměním, street kulturou a městským životem obecně.   Vkročte do jara s novým outfitem od značky Iriedaily...

Deluxe Fridays s Dj Saybon a Dj Laky Ljuk
Deluxe Fridays s Dj Saybon a Dj Laky Ljuk

Fancy Lounge (Dušní 8) vás zve na svou pravidelnou páteční urban music noc jménem DE LUXE FRIDAYS!

Tento pátek 03-04-2015 vás budou ve Fancy očekávat přední pražští hip hop & rnb Djs, konkrétně DJ LAKY LJUK a DJ SAYBON. Pro rezervaci stolů kontaktujte reservations@fancylounge.eu. Veškeré informace najdete na oficiálním Facebooku Fancy Lounge ( facebook.com/FANCYLOUNGE ) nebo na webu ( www.fancylounge.eu ).

HLAS GENERÁCIE MAJK SPIRIT PREDSTAVUJE COVER ALBUMU „Y“
HLAS GENERÁCIE  MAJK SPIRIT PREDSTAVUJE COVER ALBUMU „Y“

DNES SPÚŠŤA JEHO PREDPREDAJ! Najvplyvnejší slovenský raper súčasnosti, Majk Spirit dnes oficiálne spúšťa predpredaj dlhoočakávaného druhého sólového albumu „Y“ na shop.rukahore.sk/ypsilon. Albumový nasledovník megaúspešného debutu „NOVÝ ČLOVEK“ ovládne pulty hudobnín 31.marca. Na posledný marcový deň si hlas generácie zo zoskupenia H16 pripravil pre fanúšikov ďalšie veľké prekvapenie.

Tri roky trvajúce čakanie fanúšikov na druhý sólový album Majka Spirita sa skončí o dva týždne. Oficiálny...

Kaidžas feat. Strapo "24k"
Kaidžas feat. Strapo 24k

Séria jednozaberoviek projektu "Ja Som Hip Hop" pokračuje ďalšou časťou s vizuálom na nový exkluzívny track od Kaidžasa na feate so Strapom.

Tieto dve freestyle legendy po všetkých vzájomných konfliktoch a nezhodách prichádzajú so spoločnou skladbou "24k", ktorá je predzvesťou Kaidžasovho nového albumu. O oboch chlapcoch nebolo dlhšie počuť a o ich posune si môžeš názor urobiť sám po vypočutí "24k".

Jimmy Carlin JC01 na boardstar.cz
Jimmy Carlin JC01 na boardstar.cz

Profesionální boty na skateboard, které už nyní dostaneš na boardstar.cz jen za 1.890,- Kč.

Boty disponují systémem odpružení Aerocush TM , které chrání nohy při dopadech a podrážkou Fusiongrip TM , která zajistí dokonalou přilnavost k desce. Boty, které tědostanou na další level ježdění.   První pro model Jimmy Carlina u značky Circa, boty JC01 , si rozhodně nenech ujít!

All4One
All4One

45 mladých hiphoperů ze 7 evropských zemí (Francie, ČR, UK, Švédsko, Belgie, Rakousko a Polsko) trávilo 12 dní ve francouzském městě Nantes. Spolu absolvovali 4 workshopy, natočili jedno CD a připravili dvě vystoupení. Nyní můžeš čekovat první videoklip!

Ve spolupráci s organizací Ulice Dětem o.p.s. a End of the Weak France dostalo deset českých hiphoperů možnost účastnit se mezinárodního hiphopového projektu All4One . Projekt byl dotovaný evropským grantem Erasmus+ a české team, pod vedením...