DOBROTYODNÁS.CZ
DOBROTYODNÁS.CZ

Webová stránka Dobrotyodnas.cz je kombinací činností e-shopu a zakázkové výroby cukrářských a lahůdkářských výrobků, což je samostatnou činností, která má za cíl uspokojit individuální poptávku od našich soukromých i firemních zákazníků.

Vyrábíme jak sladké, tak i slané výrobky jako jsou atypické dorty , štrúdly , cukroví , chlebíčky, tousty, čerstvé saláty též domácí sušenky , těstoviny aj. Dále jsme zpracovatelé ovoce a zeleniny, ze kterých vyrábíme marmelády , kompoty, nakládanou zeleninu,...

HIP HOP ŽIJE PRINÁŠA AFTERMOVIE A WINTER EDITION
HIP HOP ŽIJE PRINÁŠA AFTERMOVIE A WINTER EDITION

Najväčší a najúspešnejší hip hopový letný festival na Slovensku prináša after movie z jeho posledného vydania a zároveň chystá poprvý krát aj svoje zimné pokračovanie. Počas svojich dvoch letných ročníkov hostil už veľké množstvo domácich a zahraničných interprétov. Ako to vyzeralo toho roku si môžete pozrieť v oficiálnom after movie.

Organizátori spomínaného festivalu sa rozhodli zorganizovať poprvý krát jeho zimné vydanie a to hneď v niekoľkých mestách. Podujatia sa budú konať v Košiciach a...

Novinky v Divadle v Řeznické
Novinky v Divadle v Řeznické

Sam Bobrick a Julie Steinová - Sheldon a jeho matka paní Levinová aneb jejich neuvěřitelné dobrodružství

Hra vychází z knižní předlohy Sheldona and Mrs. Levine, jíž se k dnešnímu dni prodalo přes 50.000 výtisků. Hra byla uvedena na Broadwayi na začítku roku 2011. "Milá matko. Rudé jsou růže, co rostou do nebe, dělá se mi na nic, když vzpomenu si na Tebe. Líbá Sheldon" , píše jednatřicetiletý syn své matce. Vtipná a dobře napsaná komedie autorského tandemu Sama Bobricka a Julie...

ZÁZNAM 4/7 SHOW 18.9.
ZÁZNAM 4/7 SHOW 18.9.

Do včerejší 4/7 Show dorazili dva hosti s nespočetným množstvím historek o zahraničních interpretech. Jaro Vacek a Pavel Novák - to jsou ti, kdo se starají o světové hvězdy, které vystupují v hlavním městě.

Poslechni si záznam, který je plný historek a samozřejmě i hudby. 4/7 SHOW zase za týden s Akvamenem, Poetou a NobodyListenem.

4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist 18.9.2014
4/7 SHOW - DJ AKVAMEN playlist 18.9.2014

4/7 SHOW - rubrika Backslash!

DJ Akvamen posílá svůj včerejší playlist!

PRÁSKNI BUŇKY PŘES KOULE

KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN, KAŽDÝ RANNÍ JUMP

Chceš dát zabrat svýmu mozku?  Chceš se oblíct do vytuněný mikiny Spinu? Hledej v éteru ranního jumpu novou soutěž PRÁSKNI BUŃKY PŘES KOULE ! Vyber si Aleše nebo Petronelu, vyhraj nad nimi a dostaň se do každodenního duelu. Vítěz každodenního duelu postupuje do pátečního finále. A ten, kdo v pátek vyhraje se oblíkne do nový spinerský mikiny. Je to jednoduchý! Tak laď ranní jump na 96,2 FM každý všední den!    

Dj Skeez 101 zahraje v Praze!!!
Dj Skeez 101 zahraje v Praze!!!

17.září nás čeká jedna akce za druhou! Nejen, že se uskuteční koncert Pharrella Williamse v O2 Areně, ale v tento den se můžete těšit i na vystoupení DJ SKEEZe 101, který s Pharrellem spolupracoval na jeho předešlé tour po Evropě.

Pharrell není jediné jméno na seznamu skeeze, najdeme tam například i Jay-Z, Akon nebo Busta Rhymes. Dj SKEEZ patří zaručeně mezi nejlepší ve svém oboru, tento večer si s ním zahraje rezident klubu - Dj Saybon. Takže program po koncertě Pharrella je jasný!!! Celá...

4/7 SHOW - DJ POETA PLAYLIST
4/7 SHOW - DJ POETA PLAYLIST

Jako další v pořadí posílá svůj playlist DJ Poeta!

Na další 4/7 SHOW se můžeš těšit příští čtvrtek 11.9.2014