11. NAROZENINY RÁDIA SPIN OSLAVÍME 30. 5. 2018 V RÍGRÁČÍCH

Rok uběhl jako voda a my opět slavíme narozeniny! Tentokrát je nám již 11 a stejně jako v předešlých letech oslavíme narozeniny jednodenním městským festivalem v Riegrových sadech ve středu 30. 5. 2018.

Po roce opět slavíme narozeniny a připravujeme pro Tebe narozeninový koncert! Tentokrát si rezervuj středu 30. května 2018. Program odstartuje tradičně v prostoru Beer Garden ve tři hodiny odpoledne a až do 10 večer Ti přinese v každou celou jednoho z interpretů československé scény. Mimo jiné se můžeš těšit i na zajímavé DJ´s - Forrest Pine, DJ Vatra nebo DJ Poeta. Z vystupujících Tě jednoznačně musí potěšit Vladimír 518, Mike Trafik, Sharlota, Refew, Renné Dang, L. D., Jay Diesel, Fosco Alma, Sax, Douny, Urban Robot a už teď můžeme prozradit, že speciálním hostem, který přijde na narozeniny popřát rádiu Spin je i Marpo a Troublegang.


Předprodej vstupenek na recepci rádia Spin na Říčanské 3 na Praze 10 na Vinohradech.

- základní vstup v přeprodeji 150 Kč, na místě 220 Kč

- V.I.P. vstup na místě i v předprodeji 1 111 Kč*


*V.I.P. vstupenek dáváme do prodeje pouze 10 v předprodeji a 10 na místě. V.I.P. lístek pro Tebe znamená vstup do backstage, možnost fotografování se s interprety, vlastní bar, vlastní WC, lehké občerstvení a připojení k WIFI.


Přijďte s námi oslavit naše jedenácté narozeniny speciálním narozeninovým koncertem. Více v éteru rádia Spin, na fanpage na facebooku nebo instagramu rádia Spin.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.