4/7 SHOW LAUNCH PARTY! 10.10.2014!

Chceš zažít neobvyklý mejdan ve stylu naší nové 4/7 show? Zajímá tě jak zní minulost, přítomnost a budoucnost?

Přesně tak je totiž koncipována nová 4/7 show na radiu Spin. Každý čtvrtek od 21:00 tě naši přední Djs Akvamen, Nobodylisten a Poeta provezou na vlnách old-schoolu, aktuálních věcí i hudby budoucnosti, seznámí se zajímavým hostem a nabudí na nadcházející mejdany, ze kterých se dozvíš i mnoho historek a drbů. Každá správná show však musí mít i launch party a nejinak tomu bude i v tomto případě.

Na datum 10.10.2014 se připrav jak na smilování! Launch party 4/7 show proběhne za účasti všech výše uvedených Djs, kteří si však na tento slavnostní večer připraví svá speciální vystoupení. Můžeme se jen domnívat, zda Akvamen vytáhne z rukávu své největší eso -živý orchestr. Můžeme hádat, zda Nobodylisten dorazí s bubeníkem, či se svým zpěvákem VR a s čím přijde Poeta? Nástroj, zpěvák?

Vše bude jedno velké překvapení, stejně tak jako místo 4/7 party, které se nedoví každý, ale jen vybraní a snaživí posluchači radia Spin! Prostor to bude naprosto unikátní, nicméně adresu objektu zjistí pouze ti, kteří si v průběhu následujících týdnu zajistí vstup.

Magická kartička, která ti s použitím vlastního důvtipu ukáže, kde se 4/7 Launch party bude konat, bude k vyzvednutí na vybraných místech v Praze, jejichž seznam a aktuálnost budeme postupně odtajňovat ve vysílání radia Spin, či přímo ve 4/7 show každý čtvrtek.

Chceš-li se i ty dovědět víc, poslouchej radio Spin a hledej vstupy na ojedinělou launch akci tohoto podzimu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.