Anežka a Refew slaví výročí

Je to neuvěřitelný, ale tihle dva lobotomové spolu vydrželi bez ublížení na zdraví (aspoň toho fyzickýho). Oslavili společnej rok, ale večeře ani romantika se nekonaly.

Už je to rok, co Refew přiskočil k Anežce do Spin rána. Začátky byly náročný, vzájemně se oťukávali a zjišťovali, co si k sobě můžou dovolit. Na rovinu si pojďme říct, že na to asi nepřišli, protože jejich vysílání občas přesahuje veškerý hranice.

Každej má nějakýho kolegu v práci, se kterým si rozumí, a když pak přijde chvilková ponorka, tak tu vzájemnou komunikaci oba na chvilku přeruší, než si ponorka sbalí svoje věci a vypadne. V rádiu to takhle bohužel nefunguje, když s někým vysíláš a přijde ponorka, tak jsi prostě v prdeli. Protože komunikaci můžeš přerušit tak na 3 minuty, pokud je v playlistu Eminem, tak na 4,5 minuty a to je fakt málo. Navíc tě lidi poslouchají, aby se probudili a měli lepší náladu, na dva uhádaný spratky není po ránu nikdo zvědavej. Takže ano, občas je to náročnější, ale většinu času je to pro oba neuvěřitelná zábava plná slziček od smíchu!

Co je pro tyhle dva typický? Strašně rádi se vzájemně uráží a dělají si ze sebe srandu. Refew je velkej, tlustej, nemá vlasy.. Anežka má zase srdce z ledu, neumí zpívat a vlasy se kterýma se občas nevejdou do studia. Je to asi zázrak nebo co, ale ve vysílání jim to klape a i když by se občas nejradši zabili, vypadá to, že Spin ráno v tomhle složení bude ještě nějakej pátek „fungovat“.

Ve středu 16. ledna oslavili rok v éteru, dostali od vás spoustu super telefonátů a zpráv z aplikace, dokonce i nějaký ty dárky. Takže velký díky pro všechny spinery! Odměna vás nemine. Už příští týden startujeme novou soutěž o vouchery do Barley Café! Jak to bude vypadat? Představ si speciální kolotoč, se kterým zatočíme, vypadne nám jedno číslo, například 23. Pokud slavíš narozeniny 23. v jakýmkoli měsíci, voucher je tvůj! Samozřejmě bude potřeba se pak prokázat občankou.

Těšíme se na tebe ve Spin ránu 6-9, Anežka a Refew

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.