ANEŽKA A REFEW TĚ POŠLOU DO BARLEY CAFÉ

Spin ráno chystá další super soutěž, ale než vás někam pošleme, nejprve to vyzkoušíme!

Anežka a Refew si vyrazili tenhle týden na snídani. Nešlo o randíčko, neboj se. Jen jsme šli vyzkoušet nově otevřenou kavárnu Barley Café, kousek od I.P. Pavlova na adrese Ječná 39a.

Tenhle výraznej modrej barák určitě budeš znát, protože v Ječný stojíš dost často v koloně a tohle je prostě výrazná budova. Když tam vlezeš do prvního patra, ocitneš se v naprosto skvělým prostoru, tam najdeš nejenom klid a skvělý (a finančně přátelský) občerstvení, ale taky galerii, kde jsou zrovna vystavený díla Jana Saudka.

Anežka se posilnila kofeinem a dostala zase dost energie na to, aby si mohla z Refa dělat srandu. No a hádej, co dělal Refew v tomhle podniku? Ochutnal úplně všechno, od anglický snídaně, přes dorty až po domácí ovesný tyčinky, ale víc o tom ve videu, který brzo vyleze na youtube! Už teď se ale můžeš podívat, jak naše snídaně probíhala na našem instagramovým profilu radiospin962, kde jsou speciálně uložený instastories nahoře ve výběrech.

A proč, že jsme tam vlastně byli? Protože budeme právě do Barley café rozdávat vouchery, už brzo, tak buď ve střehu!

V pondělí se bude Refew cpát ještě někde ve Francii, ale v úterý jsme zase kompletní a příští týden bude speciální. Víš proč? Protože budeme slavit společnej rok v éteru! Je to neuvěřitelný, ale vydrželi jsme to celej rok a chceme vydržet i další, takže ve středu 16.1. vozte dorty a bonbóny na Říčanskou 3!

Spin ráno 6-9 hodin s Anežkou a Refem

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.