Arkády skate jam aneb skateboardingové šílenství

I během zimních radovánek v horských střediscích je potřeba vytáhnout skateboard a protáhnout kolečka. Ideální volbou je v tomto případě první větší akce roku 2018 – Arkády skate jam. Jak už název napovídá akce se uskuteční 20. a 21. ledna v OC Arkády Pankrác. Tam se bude konat po celý víkend demo v minirampě za účasti světových hvězd jako je španělská superstar Danny Leon a profesionální rider z Los Angeles Zander Gabriel. Chybět nebude ani kompletní česká reprezentace a škola skateboardingu pro širokou veřejnost zdarma.

Každý den mezi 11:30-17:00 budou naplánováno několik exhibic, během kterých uvidíte to nejlepší v minirampě ze světového i českého skateboardingu. Samozřejmě budete mít možnost si sami vyzkoušet, jak kreativní může ježdění v minirampě být. Z českých jezdců se na místě představí reprezentanti Maxim Habanec, Martin Pek a Tomáš Vintr. Ty doplní bowlová legenda Martin Jurášek a Marek Čejchan s Janem Tomšovským. S posledními jmenovanými budou probíhat po celé dny doprovodné workshopy a možnost přiučit se něčemu novému.

Pro všechny začátečníky i pokročilé bude možné absolvovat lekce školy skateboardingu pod vedením těch nejpovolanějších u nás. Součástí bude spousta doprovodných soutěží o věcné ceny
a několik skateboardových kompletů.

Jako bonus zde bude jedinečná možnost získat zdarma roční členství v České skateboardové asociaci, která celou akci organizuje. Členství přináší celoročně spoustu výhod.

Tak oprašte ložiska a vyrazte si užít první letošní ježdění rovnou za účasti těch nejlepších.

Co: Arkády Skate Jam

Kdy: 20 - 21.1.2018 od 11:30 - 17:00

Kde: OC Arkády  Pankrác (metro C)

Více informací naleznete na facebookovém profilu České asociace skateboardingu

www.caskate.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.