BAD MEETS EVIL!!!

Je tomu už hodně let, co vyšla Eminemova klasika „Slim Shady LP“, ne které se objevila hymna „Bad Meets Evil“ s hostujícím Royce da 5“9‘. Poté se oba MC’s rozkmotřili, ale dnes? Jsou zpět!

Poté co Royce vydal se svojí novou partou Slaughterhouse, stejnojmennou a velmi ceněnou desku. Bylo jen otázkou času, než je k sobě upíše nějaké větší vydavatelství. To se také stalo a tím vydavatelstvím se stalo Eminemovo „Shady Records“.

Jejich první společná spolupráce po letech byla nejprve jen vizuální, kdy se členové Slaughterhouse, objevili ve videoklipu k „Forever“.

Poté přišla i první nahrávka „Session One“, která se objevila jako bonus na Emově "Recovery". Pak už bylo jen otázkou času, kdy se objeví společná věc Ema a Royce.

Ta přišla před několika dny v podobě hned dvou tracků! Prvním je „Living Proof“ a novějším pak „Echo“ s hostující, Liz Rodriguez.

Doufejme tedy, že neskončí jen u pár věcí zveřejněných na internetu, ale že se dočkáme alespoň plnohodnotného EP, nebo i LP nosiče, což by si zcela jistě fanoušci obou těchto MC’s zasloužili!

A nezapomeňte, že "Bad Meets Evil"!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.