BURTON PARTY 2010 - 28.10. PM CLUB!!

Každý podzim jsme tady, každý podzim Vám představujeme to nejlepší od našich jezdců a z naší produkce. Každý podzim vám přinášíme party na kterou se nezapomíná. I letos společně oslavíme příchod zimy. Zimy s pořadovým číslem 2011.

Stane se tak ve čtvrtek 28.10. v pražském clubu PM v Trojické ulici od 20hod.

Věřte, že letošní party bude mimořádná. Mimořádná proto, že poprvé uvidíte film, který není ze světové produkce, ale je ryze domácí a jmenuje se Burton mise: Bulharsko a Libanon. Společně se tak podíváme na výpravu teamu Burton ČR do těchto exotických lokalit a v délce 25min. se můžeme nechat unášet atmosférou východních kultur, surfováním v prašanu a nebo stavěním skoků v prostředí Libanonských středisek pod prastarým Byblosem. To vše za účasti jezdců jako Roman Dlauhý, Ondra Zvoníček, Matěj Svoboda, Danino Paulíček nebo Miki Pajer a Madla Salavcová. Za kamerou stál Jakub Jelen, fotil Jirka Švorc a cestu měl na starosti Tomáš Znamenáček. Střih je pak dílny 4elements a Honzy Cvachovce. Ti všichni budou samozřejmně přítomni a budou se těšit na vaši účast a podporu! Je to vůbec poprvé co se náš team vydal na tak dalekou cestu. Film Burton mise: Bulharsko a Libanon je tady a zaslouží si vaši pozornost!

Jako speciální host večera se představí jezdec světového teamu Burton - Frederik Kalbermatten. Nejenom, že podpoří tento filmový počin, ale také vystoupí jako Dj. Je to pro nás obrovská čest a Fredi slíbil, že se brzy podívá nejenom do Prahy, ale také navštíví naše hory.

Party doplní živá kapela LUS3 spolu s jejich velmi charismatickou zpěvačkou a chybět nebudou ani naši dva nejoblíbenější Djs, Robot a Akvamen.

Protože slavíme, připravíme pro vás speciální ceny na baru a vyhrát můžete i spoustu dárků.

Burton party startuje již 28.10. v Praze a pokud to nestihnete, můžete se také zastavit 4.11. v Ústí nad Labem. Tam bude naše tour pokračovat.

BURTON PARTY 2010

Premiéra filmu: BURTON MISE - BULHARSKO / LIBANON 2010

Special guest: DJ Fredi-K (Frederik Kalbermatten)

http://www.youtube.com/watch?v=Cvcxp4fbhp8

http://soundcloud.com/fredi-k

Live: LUS3 (lus3.cz)

Dj Akvamen, Dj Robot

ČT 208.10. PM Club, Trojická 10, Praha 2, 20:00 www.pmclub.net

Vstup 77,-Kč

http://www.burton.cz/

Partneři:

Burton, Store 13, Anon, Analog, Gravis, RED, Habitat, Alien Workshop, Reflex

Jagermeister, Desperados

Radio Spin, Free magazine, Freeride.cz, RedWay, Studentpoint.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.