CANNABIZZ PRAGUE 2010

Cannabizz Prague je první ročník mezinárodního konopného veletrhu v České republice, který se uskuteční v termínu 17. - 19. září 2010 v populárních prostorách hal Thámova v pražském  Karlíně.

Po přijetí nového zákona, který dekriminalizoval konopí, nastal ten pravý čas uspořádát v srdci Evropy akci tohoto ražení za účasti předních domácích i zahraničních společností a aktivistů, zabývajících se činností spojenou s konopím.  Na veletrhu Cannabizz se vám představí široká řada vystavovatelů z celého světa, ať už se jedná o instituce, kosmetické firmy, výrobce semínek, zdravotních produktů, různých potřeb pro pěstování konopí nebo třeba výrobce konopného oblečení, vydavatele časopisů a různých médií a mnoho dalších zajímavých firem. Všechny vystavené produkty si budete samozřejmě moci zakoupit a řada zmíněných firem vám jistě nabídne zdarma vzorky svých produktů. Cannabizz bude zároveň skvělým meeting pointem pro ty z vás, které zajímá konopná kultura, o níž se na akci dozvíte mnoho zajímavého. Připravujeme pro vás samozřejmě kromě výstavy i bohatý doprovodný program, zahrnující jak tématické přednášky, tak i soutěže, party, koncerty a mnoho dalších zajímavostí, takže si na své přijde opravdu každý. V rámci veletrhu budete moct debatovat například s Jiřím X. Doležalem z Reflexu, s Rickem Simpsonem - objevitelem léčivého konopného výtažku a také s mnoha dalšími zajímavými aktivisty, zastupujícími konopnou kulturu v rámci jejich přednášek, trvajících po celou dobu veletrhu. Prostory karlínských hal v Thámově ulici,  kde se Cannabizz uskuteční, hostily v minulosti již mnoho zajímavých akcí, například mezinárodní přehlídku novinek z oblasti designu “Design Blok,” víkend nezávislé módy “Code Mode,” nebo i slavnostní vyhlášení volby “Česká Miss 2010,” díky kterým jsou veřejnosti již dobře známé. Jejich dopravní dostupnost je také velmi dobrá – v těsné blízkosti se nachází stanice Metra “Křížíkova” a jezdí sem také několik tramvají. A pro ty, kteří se rádi přepravují automobilem, zajišťujeme v místě konání dostatek parkovacích míst.  Udělejte si čas na třetí zářijový víkend, protože Cannabizz 2010 bude první neopakovatelnou událostí svého druhu v ČR, která maximálně obohatí vaše znalosti o konopí – rostlině s velkou budoucností!  Sledujte webové stránky veletrhu http://www.cannabizz.cz/ kde se dozvíte mnoho dalších informací a kde si budete moct třeba i zasoutěžit o vstupenky a věcné ceny od partnerů akce.

Cannabizz Prague se na vás těší!  Ceny vstupenek Předprodej / Na místě 1 den  100,- / 150,- kč 3 dny   200,- / 300,- kč  Předprodej vstupenek (+ poplatky) v síti Ticketpro. Další distribuční místa hledejte na webu akce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.