ČESKÁ FLORIDA A ROBIN ZOOT V RUBRICE HIT NEBO SHIT

Robin Zoot vydal novou desku Pouzar. Kromě něj najdeš na albu Yzomandiase, Nik Tenda, Hasana, Kokyho, Deckyho, Jicksona a spousta dalších. První singl, který vyletěl ven se jmenuje Česká Florida a v pátečním vydání rubriky hit nebo shit jsme Ti ho nabídli k ohodnocení. A jak to dopadlo?

S dalším pátkem jste opět rozhodovali o jedný skladbě, jestli se bude hrát v pravidelný rotaci Radia Spin, nebo jí nenávratně pošlete domů.

Hlasy jste posílali tradičně do mobilní appky radia spin, nebo jste je Tomášovi volali na číslo 210 32 30 30 a nebo jste mohli hlasovat na instagramu Radia Spin 96,2 FM.

Dva týdny za sebou jste tu odhlasovali nekompromisně SHIT a proto jsme byly tento týden napnutí, jak dopadne song Česká Florida od Robina Zoota (na featu se objevil Koky a Yzomandias). Tahle pecka je z Robinova novýho alba ,,Pouzar”, má skvělej klip a extrémně nakažlivej refrén. I přes to, že se od svýho vydání drží v trendech na Youtubu,
hlasování nebylo úplně jednoznačné. Do éteru radia spin, přišel rekordní počet hlasů, který nakonec ale hrály ve prospěch HITU.

Anketa na instagramu byla do posledních chvil naprosto vyrovnaná 50:50, ale nakonec se I tady hlasy přehouply ve prospěch HITU a to těsně - v konečném poměru 52:48%.

Gratulujeme, našli jste další HIT! Robin Zoot ft. Koky ft. Yzomandias – Česká Florida je od tohoto týdne v pravidelný rotaci Radia Spin 96,2 FM! Užij si to!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.