Co si vezmu z VEMZU

V září loňského roku jsme na českém trhu přivítali nový e-shop VEMZU.cz, který si klade za cíl zkrášlovat lidem bydlení a k tomu i je samotné.

Od ostatních e-shopů se odlišuje podporou lokálních originálních značek a výrobků. Obrovským plusem je to, že nakoupíte na jednom místě produkty, které spojuje určitý životní styl, přijdou vám v jednom balíku a díky tomu, že téměř vše nabízené mají skladem, tak je do třetího dne máte doma.

Na VEMZU nakoupíte přírodní kosmetiku, designové doplňky do bytu nebo netradiční kousky do šatníku. Můžete si vybrat z širokého portfolia značek, se kterými se pojí nejrůznější příběhy. Najdete tam třeba českou bio kosmetiku Havlíkovy přírodní apotéky nebo značky Stop the Water While Using Me. Z oblečení si určitě vyberete z nabídky oblíbené značky Cheap Monday nebo třeba z nevšedních kousků předního českého návrháře Lukáše Macháčka. Betonové doplňky nejen do bytu od kluků z Gravelli, hodinky od Švédů z TRIWA nebo třeba papírenské produkty od Papelote. Tak co si VEMZU?


www.vemzu.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.