Cocoman, MessenJah a Dr.Kary jsou Nevereš

Tahle parta nikdy neměla daleko ke spolupracím. Všechny je známe třeba z kompilací Sklizeň nebo ze sólových alb, už několik let brázdí společně kluby a festivaly. Nastal čas, aby se propojili k něčemu většímu. Pod vedením Cocomanovy produkce Sirene Factory se zrodili Nevereš! Jsou to tři kouzelníci, gentleman, bojovník a zvíře, splašený spřežení ve stáji Sirene Factory. Parta pro kterou Karneval neni hasičskej bál v místní sokolovně, ale rituál, při kterym žažiješ vytržení a extázi. Tři typy, co naložili pod kotel, aby se v něm mohlo roztavit to nejchutnější z dancehallu a EDM. Ty, co dobíjí baterky, zastavujou čas a maj sílu to rozbourat a znova složit. Rozjíždíme novou hru.

Cocoman, MessenJah a Dr.Kary - tři stálice na české reggae a dancehall scéně se spojili pod vlajkou nového projektu Nevereš a posílají ven celou desku.

"Tomu nevereš!" je motto desky Zpátky na Strop, která právě vychází pod labelem Coco Jammin. A je to tak! Pokud jste už někdy zaslechli pecky jako Tak Už To Bal, Není Mi Jedno, Jedna Láska nebo Balit, asi vás nová deska, kterou vyprodukovala místní reggae parta kolem zpěváka a producenta Cocomana celkem překvapí. Dřevní sound vystřídala taneční elektronika, na žánrovost se nehraje a celé album je jedna velká párty. Ve svém kotli Nevereš a jejich produkce Sirene Factory taví reggae a dancehall s ozvěnami trapu, moombahtonu, soca music, dubstepu, raggajunglu nebo tekna. Ve dvanácti tracích vám tahle banda naservíruje mejdanový pecky i temnější texty, zabývající se aktuální společenskou situac&i acute;. První videoklip Kotel je pozvánkou pro všechny, co mají palivo a nebojí se přiložit. Debutová deska Zpátky na Strop vychází 22.6.2016 na release party. Ta proběhne v seeedbank.cz v Praze na Újezdě od 16:00 do 20:00. Cocoman, MessenJah i Dr.Kary budou na místě, stejně jako první trička a Nevereš 3D prints. Přijďte zkontrolovat ten strop do seedbank.cz! Ve středu 22.6. Tomu nevereš!

FB- https://www.facebook.com/neveres

První singl Kotel

https://www.youtube.com/watch?v=AC1Cd93RRJY

Deska na YT:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLmSUOi0mytVM1qJDlDS0a6WMlx0hLAcD6

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.