CoolHunters je talentová soutěž, která už 2. rokem vyhledává talenty napříč uměním, tancem, muzikou

Naším cílem inspirovat a nechat se inspirovat. Odvaha, kreativita, originalita a vytrvalost jsou pro nás hodnotící kritéria.

Minulý ročník se nám podařilo ocenit talenty jako je Kristýna Antošová, nadaná light-painting umělkyně, která si díky výhře pořídila profi techniku a mohla tak svou vášeň naplno rozvíjet. Pavel Kakeš aka DJ Immortal se pomocí nové profi výbavy na hraní přiblížil svému snu. Tanečník Pavel Hajduch svou nevídanou hru s tělem může zaznamenat na video. A v neposlední řadě Lukáš Černý a Michal Pírek udržují rovnováhu nejen na slackline, ale i na cestách. Za výhru v CoolHunters si mohli pořídit vlastní dodávku.

CoolHunters píší příběhy. Mladí lidé, kteří na sobě tvrdě makají po nocích a jsou odhodlaní obětovat všechno pro svou vášeň. Slova „nejde" a „nemůžu" od nich nikdo neuslyší, jen přidají a kráčí dál. Denně na sobě pracují a trpělivě čekají na svou příležitost předvést, co v nich je. Ta chvíle je tady. Jsme lovci talentů. A hledáme právě tebe.

Do 31. 8. nabíráme jen ty nejlepší z nejlepších, kteří mají na to udělat díru do světa. Je jedno, jestli se hýbou, skáčou, jezdí, běhají, tvoří nebo hrajou. Stačí si vybrat kategorii ART, MUSIC, DANCE nebo FREESTYLE, přihlásit se a ukázat světu, co dokáže. Od nás dostane přihlášený mediální podporu a k tomu mu pomůžeme splnit sen za 100 000 Kč.

Dveře do světa se otevírají na www.coolhunters.cz.

A myslíme i na ty, kteří nemají dostatek odvahy se přihlásit, nebo se o projektu nedozvědí. Stačí mrknout na stránky a poslat nám tip.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.