CrossFit With Us

Parta sportujících nadšenců z CrossFit With Us má to štěstí spojit práci s koníčkem. Rádi na sobě makáme a pohyb je naší životní cestou. Chcete si s námi dát do těla? Pak jste u nás na správné adrese! Nabízíme vám ke cvičení špičkové vybavení od známé americké značky Rogue. Chcete mít dostatek prostoru pro svůj trénink? Jsme tělocvična s největší tréninkovou plochou 550 m² na CrossFit v Praze. Nemusíte se mačkat v rámci lekcí ani na Open Gymu. Chcete, aby vaše sportovní snažení mělo už konečně efekt? Přijďte na CrossFit s námi!

Co CrossFit vlastně je?

CrossFit je fitness režim, který po dobu několika desetiletí vyvíjel Greg Glassman. Byl prvním člověkem v historii, který definoval kondici smysluplným a měřitelným způsobem. Glassmanův program byl tak speciálně navržen především pro zlepšení kondice a zdraví. Cílem CrossFitu je navázat všeobecnou a zároveň komplexní zdatnost podpořenou měřitelnými, pozorovatelnými a opakovatelnými výsledky. Program připravuje všechny účastníky na rozmanitou fyzickou zátěž, a to nejen na neznámou, ale taky nepoznatelnou. Speciální na CrossFitu je právě jeho nespecializace.

Jaké konkrétní aktivity si pod pojmem představit?

V CrossFitu se zaměřujeme se na využití široké škály cviků a rozmanitého sportovního vybavení. Přitahujeme se na hrazdě, trénujeme cviky na gymnastických kruzích, lezeme po lanech a skáčeme přes švihadla. Využíváme veslařský trenažér a jezdíme na kolech (AIR BIKE). Vyskakujeme na boxy (box jump), děláme stojky a také kliky ve stojce. Chodíme po rukách a taky vzpíráme (ano, i štíhlé holky vzpírají). Součástí efektivního tréninku jsou i dřepy a angličáky. Cvičíme s kettlebelly, medicinbaly a sandbagy. Běháme se zátěžovou vestou a tlačíme před sebou saně. Procvičujeme kompletně celé tělo s ohledem na potřeby jednotlivce. Každý má svou vizi, jak se chce cítit a vypadat. Kdo potřebuje zhubnout, posílit nebo vytvarovat jen určitou část těla, zaměříme mu trénink právě podle jeho priorit.

Proč nás CrossFit baví?

Pomáháme členům komunity a atletům postupně dosahovat vytyčených cílů, o kterých si dříve mohli myslet, že jsou nedosažitelné. Snažíme se zlepšovat celkový zdravotní stav našich klientů a správným prováděním cviků předcházet případným zraněním. Neklademe důraz pouze na fyzickou kondici, ale také na psychické rozpoložení. Chceme, abyste ze svých výkonů měli radost a dařilo se vám je neustále zlepšovat. Věříme, že možnost pohybu je pro člověka dar. A protože je CrossFit rozmanitou disciplínou, najde si v něm svou oblíbenou činnost opravdu každý.

Rozmanitost cvičenců ve skupinových lekcích není ničím neobvyklým. Postarší pán, dáma s nadváhou, běžci se stovkami kilometrů v nohách, ale i z posilovny vytvarovaný svalovec, kterého po letech stávající sportovní aktivita už jednoduše přestala bavit. Všechny tyto lidi může najednou naplňovat, a hlavně spojovat, společný zájem. Za krátkou dobu se nám podařilo vytvořit skvělou partu rozdílných a neobyčejných lidí, která se neustále rozrůstá a spojuje ji právě CrossFit. Nezáleží na věku, hmotnosti ani fyzické zdatnosti. CrossFit je opravdu sportovní disciplína pro všechny! Bez rozdílu. Neříkáme, že to někdy není zabíračka, ale právě tohle všechno nás na CrossFitu tak neskutečně baví.

Chcete si CrossFit vyzkoušet? Každé pondělí od 19.00 pořádáme Free Trial Lessons, úvodní seznamovací lekce pro nováčky ZDARMA. Přijďte a přesvědčte se sami! Kompletní informace o nás najdete na webových stránkách www.crossfitwithus.cz. Najdete nás taky na Facebooku a Instagramu.

V týdnu od 26. 3. 2018 bude v éteru Rádia SPIN probíhat soutěž o poukázky na ON RAMP kurz pro začátečníky. Poslouchejte, zapojte se do soutěže a vyhrajte vouchery na kurz v hodnotě 2090,- Kč.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.