Czech and Slovak Photogirl

Czech and Slovak Photogirl je novou dimenzí v soutěžích krásy a v principu se zásadně odlišuje od klasických zaběhlých schémat. Respektuje nové celospolečenské trendy. Využívá nové technologie, naplňuje poptávku mladých lidí po seberealizaci, vlastní prezentaci a po hledání nových obzorů a proto se přévážná část soutěže odehrává na sociálních sítích a webových stránkách. Soutěž CSPG protíná život v reálném světě a ve virtuálním prostředí v nejpozitivnějším slova smyslu. Hlavním cílem je podpořit úsilí mnoha slečen, dívek a žen a pomoci na cestě stát se zajímavou, úspěšnou, přijemnou a známou.

Tolik na úvod aby bylo jasno! Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl již třetím rokem zasahuje Český i Slovenský trh na poli soutěží krásy. Mezi její největší lákadla patří bezesporu výhry pro dívky.

Ta, která získá nejvíce hlasů od poroty se může těšit na zájezd do Las Vegas. Dívka, která bude nejpopulárnější u veřejnosti, která hlasuje formou sms, bude moci 1 rok využívat zdarma nový vůz Opel Adam.
Pokud by se náhodou stalo, že tyto dvě kategorie ovládne 1 dívka, získá jako bonus 1. 000 000,-.

O tom, kdo si letos odnese titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017 rozhodne porota, které předsedají Jan Saudek a Robert Vano. Tedy světoví fotografové a znalci krásy.
V září je finále a je tedy ještě nějaký čas na přihlášení. Přihlášku můžete vyplnit a dostat se tak do hry můžete zde. Je to jednoduché. Stačí nahrát fotografie a potom jen doufat, že právě ta vaše bude vybrána.
K lepší prezentaci produkce doporučuje sdílení na sociálních sítích, kde lze získat mnoho potenciálních fanoušků. A hlavně budeš na očích porotě!
Buď vidět, buď on-line, sdílej a vyhraj! Loňská vítězka Barbora Olejníková z Bratislavy si Las Vegas užila!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.