DETOX???

Že by, jsme se konečně dočkali? Nebo nás Andre Young opět vodí za nos, jako tomu bylo v případě „Under Pressur“ Jay-Z!

O albu „Detox“ se hovoří, minimálně od roku 2003. Zmínka o něm byla už na Gameově debutu „The Documentary“, kde sám Dre říká: „Look out for Detox“! Jenže roky plynuly. Game vydal další dvě desky, má nakročeno ke čtvrté, ale Dreho Detox pořád nikde…

Věci se pak začali trochu hýbat, když se v průběhu letošního roku, dostala ven věc „Undre Pressure“ s hostujícím Jay-Z. jednalo se však pouze o neoficiální verzi a podle Dreho slov i nedokončenou. Koncem minulého týdne se však na internetu objevila zpráva, že Doc, konečně zvolil první oficiální singl z alba a že na něj natáčí i videoklip, spolu se Snoop Doggem a Akonem (stejná sestava se jiš objevila ve věci „Boss’ Life“), pod taktovkou Josepha Kahna. Video by mělo mít premiéru před vánoci.

Dnes pak byl na internetu zveřejněn i onen track, nazvaný jednoduše, „Kush“. A abych řekl pravdu, jestli jsem na tohle čekal sedm let, tak možná ať „Detox“ radši nikdy nevyjde! Dr. Dre sice opět uvedl že se nejedná o finální verzi, ale myslíte, že se to bude o tolik lišit?

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.