DO PRAHY NA PARTY NA PENERY-ZADARA

Necelé dva týdny nás dělí od velkolepého křtu PSH v holešovickém klubu SaSaZu. Ten se koná již v pátek 4. června a kapela se rozhodla vám nedat jediný důvod proč tento fenomenální mejdan nenavštívit.  Křtít se bude album EPILOG, v pořadí třetí deska této pražské legendy, které se ne náhodou stalo 4. nejprodávanějším titulem na českém trhu za minulý týden (hitparáda IFPI).

EPILOG je totiž zábavným a pestrým mixem, z kterého si každý vybere to své.

V případě, že vás zajímá, jak budou už teď hitové singly jako Podpantoflák, Co bude, až nebude rap nebo Yes, No, OK, znít live, je tady další důvod proč si vstup do SaSaZu rozhodně obstarat. Předprodej v síti Ticketstream totiž nabízí řadu překvapení.  Ke každému, v předprodeji zakoupenému, vstupu totiž automaticky dostáváte poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 300 Kč  a další dárky od partnerů projektu EPILOG.

V případě, že se stal plánovaný křest EPILOG-u pro vás rapovou událostí roku a chcete si ho užít s komfortem tomu náležícím, je pro vás VIP vstup tím pravým řešením. VIP vstup zakoupíte v předprodeji za 1500 Kč a okamžitě se vám tím otvírají dveře do světa VIP výhod. Nejenže si koncerty užijete s komfortem výhledu z VIP patra, ale také ke vstupu  dostáváte CD PSH „Best Of: Zpátky do dnů“, samozřejmě novou desku PSH „Epilog“, poukaz na nákup na Mall.cz v hodnotě 1000 Kč (!) a zároveň máte zdarma veškeré alkoholické i nealkoholické nápoje po dobu trvání koncertů.  To znamená od začátku prvního, do konce posledního koncertu!  K dispozici je  ještě několik desítek těchto lístků, proto neváhejte.  Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, je i s jednoduchou matematikou jasné, že hodnota bonusů s jistotou přesáhne cenu zakoupeného vstupu a vy se tak do klubu dostáváte v podstatě zadarmo.

Dalším důvodem proč si tento mejdan nenechat ujít je skvělé složení hostů. Jako speciální support vystoupí Hugo Toxxx, Čistychov a Mišo Biely. Nabudou však chybět ani Dara Rolins, James Cole či Tereza Černochová.  K příležitosti křtu na vás taky čeká premiéra klipu k hitu Vím já? a samozřejmostí je i velkolepá audiovizuální show, o kterou se postará již tradičně Vladimir 518, Sifon a David Vrbík. O jedinečnosti jejich umění jste se mohli přesvědčit třeba na legendárním křtu desky Gorila vs. Architekt anebo posledních dvou mejdanech Kick the shit!

křest PSH EPILOG 4. června,

klub SaSaZu, Bubenské nábřeží 306, Praha 7

předprodej na www.ticketstream.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.