DVĚ NOVÉ SHOW NA SPINU!!!

Rádio Spin neustále roste a rozšiřuje svůj program. Už tento týden se ve vysílání objeví hned dvě nové show. Jedna bude zaměřená na crunk a další jižanské crazy odnože hiphopu, ta druhá ti bude pravidelně přinášet info z UK rapu!

Grime, dubstep, UK funky, UK rap, oldskool garage, electro, bassline a ještě mnohem víc, to jsou příchutě, které budeš moct okusit každý čtvrtek od 22.00 do 00.00 v pořadu Iscream na rádiu Spin. Zapomeň na Písničky z babiččiny krabičky, Iscream mají v režii osoby nejpovolanější, Smack a Shadow D. Jako důkaz by ti měla postačit jejich tvorba (Iscream Boys), jež tu dokázala zásadně rozšířit povědomí o anglické rapové scéně.


V pořadu tě čeká i několik překvapení jako například live sety, rap nebo rozhovory s různorodými hosty. Snad tě dostatečně přesvědčí premiérový díl, který uvítá několik lidi včetně DJ Double Jaye se speciálním setem. Tento a každý další čtvrtek, rádio Spin (96,2), 22.00 – 00.00!

Crunk, snap atd. Jinými slovy dirty south Ti nabídne každý pátek od 20:00 do 22:00 crunkový nadšenec KoTty v pořadu Crunk B-Day! Ideální koktejl (sizzurp) než vyrazíš někam na mejdan. Co bude dunět víc? Tvoje rádio nebo set Tvého oblíbeného party DJe?

Iscream show - každý čtvrtek 22:00-00:00


Crunk B-Day - každý pátek 20:00-00:00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.