EKTOR VYDAL NOVÝ KLIP K SONGU EMOCE NA EMOCE

„Trochu mě to mrzí, je to levý, ale lhal jsem,“ přiznává Ektor v novém videosinglu

Jestli se na české rapové scéně někdo poctivě věnuje tématu žen, je to Ektor. Zástupkyně něžného pohlaví se v námětech jeho textů objevily už mockrát, nyní však opět v originálním provedení. Tentokrát se pražský rapper ocitnul v roli milovníka slibujícího naprosto vše, jen aby se dostal dotyčné dámě pod sukni. Není tedy problém vlastní ostrov s jachtou, Porsche Panamera, Balenciaga boty ani dům na Bali.

Co se ale stane, když praskne, že Ektor celou dobu lhal? Videosingl s názvem „Emoce na emoce“ točil opět Jan Strach, který je podepsán i pod dalšími Ektorovy vizuály z desky Original. Nový singl byste na ní ale hledali marně, jedná se totiž o první vlaštovku z rozšířené deluxe verze, jež vyjde v prosinci na digitálních platformách. U produkce pak vsadil Ektor na osvědčenou kartu jménem SpecialBeatz, který opět potvrdil, proč patří mezi špičku československé scény.

Pro všechny fanoušky je venku také nový merch, o jehož design se postaral David Jones a jehož drop se odehrává v těchto chvílích na e-shopu Detektor Gear. V neposlední řadě nezapomeň, že Ektorův křest ve Foru Karlín se přesunul na 5. března 2021, kam aktuálně zbývá v předprodeji na Goout.cz posledních 200 lístků do úplného vyprodání. Okaaay?!

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.