EXCELENT BASTARDS!

Už pětadvacáté vydání vizuálního street magazínu EXCELENT BASTARDS vyšlo ve středu 10.6.2015.

Tištěná verze v nákladu 5000 kusů je k dostání zdarma na šedesáti odběrných místech po celé České republice. Seznam odběrných míst najdete zde

Na http://bstrds.cz pak najdete elektronickou verzi našeho dvouměsíčníku.

 

V tomto vydání najdete:

 

* Velké interview je připraveno s velice talentovanou (nejen R´n´B) zpěvačkou. Jmenuje se Barbara Kanyzová a používá umělecký nick Bee. Pochází z Ostravy, pár měsíců žije v Praze a rozhovor s ní je skutečně plný upřímných odpovědí. Celou její velice zajímavou výpověď doplňují originální fotografie z dílny Derecka Hard.

 

* Report zamíří hodně vysoko. OnTheRoofs - přesně tak se jmenuje dvojice bláznů - fotografů, cestovatelů, dobrodruhů, domo a lešenílezců z Ukrajiny a Ruska. Tito dva odvážlivci lezou na výškové budovy a mrakodrapy po celém světě. Vše pečlivě dokumentují na své foťáky, a tak můžete vidět výsledek jejich lezení na stránkách Excelent Batards.

 

* MyRide rubrika se po minulém odbočení vrací zpět k automobilům. V čem jezdí velký DJ Manene? V malém Smart ForTwo.

* LOOK! je galerijní dvoustrana, kde představujeme zajímavé umělce a jejich díla. Tentokrát je to Filip Kilip Krásný a jeho plastické dílo 6" vytvořené kombinovanou technikou.

* V časopise máme hned dvě mimořádně nadané zpěvačky. Stylecheck je totiž připraven se zpěvačkou Stili, která je původem z Bulharska, ale jinak je rezidentem našeho hlavního města.

 

* Robert Kučera je hvězdou naší sportovní rubriky MOVE. A co je Robertovou doménou? Je jedním z nejlepších v YoYo v Evropě.

 

* IKONICK! většinou představuje přední streetwear značky. Tentokrát jsme se zaměřili konkrétně na jeden produkt. Je to řada Air Max od Nike, tedy skutečná ikona!

 

* Ilustrace vytvořil, tak jako vždy přímo na míru pro náš časopis, grafik ilustrátor, fotograf a kdo ví co ještě MaComiX.

 

 

 

A samozřejmě se můžete těšit na spoustu dalšího skvělého obsahu v našich pravidelných rubrikách

WHAT´S ON, LISTEN, WATCH, READ, STYLE, PLAY, BASTARDS SUPERMARKET, KOMIX...

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.