EXCELENT BASTARDS - 25.číslo je tady!

Už pětadvacáté vydání vizuálního street magazínu EXCELENT BASTARDS vyšlo ve čtvrtek 9.4.2015

Tištěná verze v nákladu 5000 kusů je k dostání zdarma na šedesáti odběrných místech po celé České republice. Seznam odběrných míst najdete zde

Na http://bstrds.cz pak najdete elektronickou verzi našeho dvouměsíčníku.

 

V tomto vydání najdete:

 

* Vladimír Strejček je stěžejní postava ilustrátorského studia DRAWetc. a festivalu RAW. Povoláním je velmi nadaný ilustrátor a grafik. Kromě toho všeho je to celkem crazy a vtipnej chlapík, což je patrné i z obálky aktuálního čísla. A je to on, kdo je star tohohle čísla a je to on, s kým je velkej rozhovor. Víc než zajímavej rozhovor!

 

* Budúcnosť! Takovej je název článku, kterej představuje tři velmi nadaný slovenský producenty. Máme jmenovat? Special Beats, Dalyb a Konex.

 

* MyRide rubrika je tentokrát velice nevšední. Představíme v ní moderátora a DJ jménem Poeta. Jeho jízdou je on sám, jelikož pro přemísťování z bodu A do bodu B používá svoje chodidla. Je totiž chodec!

* LOOK! je dvoustrana, kde v každém vydání dáváme prostor zajímavým mladým umělcům. Tentokrát v ní najdete španělského ilustrátora jménem Mario Carpe.

* Stylecheck je připraven se slovenskou zpěvačkou, herečkou, modelkou a tanečnicí. Její jméno je Alžběta Ferencová a krom toho, že je opravdu krásná, je také opravdu nadaná a má vytříbený vkus.

 

* MOVE je sportovní rubrika, který představuje to nejlepší ze street sportů. Bezesporu sem patří Jan Jenka, který je jeden z nejlepších v parkouru a freerunu. Přečti si krátký rozhovor s ním a podívej na super fotky.

 

* Značka Supreme z města New York je skutečně ikonická streetwear firma. Právem má tedy prostor v naší fashion dvoustraně o značkách - IKONICK!

 

* Hlavní ilustrace k tomuto číslu vytvořil umělec longyi a jsou fakt prvotřídní!

 

 

 

A samozřejmě se můžete těšit na spoustu dalšího skvělého obsahu v našich pravidelných rubrikách

WHAT´S ON, LISTEN, WATCH, READ, STYLE, PLAY, BASTARDS SUPERMARKET, KOMIX...

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.