FLORBALISTÉ BOHEMIANS CHTĚJÍ V DERBY PORAZIT CHODOV A PRODLOUŽIT SÉRII VÍTĚZSTVÍ

Florbalisté Bohemians válcují extraligu a v neděli 11.1.2015 budou mít ve svém domácím prostředí v hale na Děkance další příležitost k tomu, aby prodloužili sérii vítězství už na 8 utkání. V cestě však stojí velmi silný celek Chodova, který rozhodně nebude snadným soupeřem.

Vánoční pauza je za námi a florbalová AutoCont extraliga jede na plné obrátky. Klokani v prvním lednovém utkání odvezli všechny body z Liberce po vítězství 10:7. Potvrdili tak skvělou formu, která už trvá 7 utkání, které zelenobílí vyhráli v řadě. Průměrné výsledky ze začátků sezóny jsou minulostí a klokani se tlačí na vrchol extraligové tabulky.

V neděli večer však budou muset předvést víc než nadprůměrný výkon, aby dokázali přetlačit svého soupeře z Chodova. Ten v minulém kole také bodoval, když v prodloužení porazil brněnské Bulldogs. O motivaci obou týmů netřeba dlouze hovořit. Pražské derby je tahákem samo o sobě a přímý souboj o 4. místo jen dodává na důležitosti nedělního zápasu.

Na podzim se z vítězství radovali hráči Bohemians, kteří zvítězili 8:7 na půdě Chodova a odrazili se tak ke skvělým výsledkům, které následovaly. V poháru České pojišťovny pak ovšem na Chodov nestačili a nepostoupili tak do jeho semifinálové fáze. Kdo se bude radovat tentokrát? Oba tábory fanoušků mají o vítězi jasno, ale odpověď budeme znát až v neděli večer.

Na utkání se očekává početná divácká návštěva, která tradičně požene domácí klokany za dalším vítězstvím. O skvělou atmosféru rozhodně nebude nouze, jelikož i tábor chodovských fanoušků umí pořádně podpořit své florbalové modly.

Pro diváky pak bude připraven bohatý doprovodný program včetně drobných dárků. Florbalová AutoCont extraliga míří ke konci základní části a na šetření sil už není čas. Je jasné, že se ze sebe oba týmy pokusí vydat maximum a k vidění bude špičkový florbal. Spoustu hráčů navíc prošlo oběma oddíly. Na straně Bohemians například Marek Chlumský, v Chodově pak Martin Zich s Michalem Klápou.

Zápas 15. kola AutoCont extraligy proběhne 11. 1.2015 ve sportovní hale Děkanka.

Nedělní program - 11.1.2015:

Od 18:00 - FbŠ Bohemians vs. TJ JM Chodov - AutoCont extraliga

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.