FRESTYLEZOO WAKEBOARD KEMP 2010

FreestyleZOO wakeboard kemp je pro všechny lidi, kteří se chtějí naučit nebo se zlepšit na wakeboardu (věkově neomezeno). Kemp trvá celkem 5 dní, což je vzhledem k fyzické náročnosti waku až dost. Tedy ne že by to nezvládl každý, s trochou snahy většina lidí druhý den jezdí (pomáhat vám s tím budou zkušení rideři). Nicméně zjistíte, že máte na těle svaly o kterých jste dosud nevěděli.

Pro ty z vás, kteří již na wakeboardu nějaký ten pátek jezdí je připraven kaučing skoků a triků od profi riderů, jako je například vítěz českého poháru Petr Halva. Na večerních přednáškách (většinou u grilu) se dozvíte na co byste si měli dát pozor při koupi nového vybavení a jak začít a postupně se zlepšovat v tomto mladém sportu. Kromě waku budete mít k dispozici trampolínu o průměru 4,3 metru, na které si můžete vyzkoušet všemožné rotace. Dále si vyzkoušíte indoboard a freebord. Zkrátka to bude pořádně nabitých 5 dní plných zábavy, legrace a poznání nových přátel.

Účel kempu

pro začátečníky – základní jízda na wakeboardu na vleku, jednoduché zatáčky,

pro pokročilé – zdokonalení jízdy na vleku, poznání nových triků na wakeboardu za dohledu profesionálních trenérů, možnost vyzkoušet si wakeskate.

Sportovní vyžití

Kemp proběhne ve Stráži pod Ralskem na wakeboardovém vleku na vodní nádrži Horka. Na nádrži se nacházejí celkem 3 překážky (doublerail, jump a bedna). V areálu bude pro členy kempu zdarma k dispozici trampolína o průměru 4,3m, indoboardy a freebordy na vyzkoušení.

Výbava

Klasické vybavení k vodě (+ doporučujeme krátký neopren), kdo má ať si vezme i výbavu na wake: wakeboard, helmu, rukavice, vestu (pokud nemáte vlastní bude vám zapůjčena

od nás - V CENĚ KEMPU!)

Program

V začátku kempu se účastníci rozdělí dle výkonnosti (začátečníci a pokročilý) a zájmu (wakeboard /wakeskate), dále se budou postupně učit nové věci pod vedením kaučů, při těchto aktivitách budou natáčeni a poté večer pečlivě rozebrány jejich chyby (videokaučing).

Info a dotazy

Honza „soused“ Pavouk 608 072 647, Ondřej „frýmen“ Chameleon 774 267 495

web: www.camps.fszoo.net

E-mail: octopus@fszoo.net

Datum: 2.7. - 6.7.2010

Místo: Stráž pod Ralskem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.