GO PRO HERO 7 NOVĚ NA TRHU

Revoluční stabilizace obrazu a živý přenos na Facebook. GoPro představilo novou řadu kamer HERO7 a je na co se těšit.

GoPro opět určilo směr, kterým se bude ubírat svět akčních kamer. Značka, která je zakladatelem a dlouhodobým lídrem tohoto segmentu, představila svou novou vlajkovou loď. A spolu s ní i celou flotilu profesionálních kamer! Vybírat tak můžete mezi modely HERO 7 Black, HERO 7 Silver a HERO 7 White. Kterou z nich zvolit?

Už nikdy se nebudete muset dívat na roztřesené záběry. GoPro představuje akční kameru HERO 7 Black, která disponuje revoluční stabilizací a kvalitou obrazu. A nejen to! Model HERO7 Black umí například živý přenos na Facebook. Spolu s modelem Black přichází na trh celá sedmičková řada, která zahrnuje i modely Silver a White!

HERO 7 Black: plynuleji než kdykoliv dřív

Pokud hledáte absolutně profesionální kvalitu, je nejlepší volbou HERO 7 Black! Nezáleží totiž na tom, v jakém terénu a podmínkách budete natáčet. Vaše zážitky zaznamenáte ostřeji a plynuleji než kdykoliv dřív – ať už budete na lyžích hladce sjíždět hlubokým prašanem nebo na kole divoce poskakovat po velkých kamenech.

HERO 7 Black je totiž nově vybaveno 3-osou stabilizační funkcí HyperSmooth. Díky ní budou vaše záběry tak hladké, jako kdybyste je natáčeli s gimbalem nebo jiným profesionálním zařízením!

Další novinkou je možnost okamžitě sdílet své zážitky s přáteli. A to i ve chvílích, kdy je právě prožíváte. Kamera totiž umožňuje vytvářet živý stream prostřednictvím aplikace GoPro. Když se zrovna rozhodnete sjet na kajaku vodopád v amazonské džungli, vaši kamarádi i fanoušci mohou být u toho.

Je samozřejmostí, že i tentokrát vládne GoPro fantastickou kvalitou obrazu. Vytvářet můžete až 12MP fotografie. Natáčet lze v kvalitě 4K při 60 fps. Ve FullHD zvládne HERO 7 Black 240 fps, z čehož vytvoříte fantastické slow motion – pohyb můžete zpomalit až 8x!

Se všemi kamerami GoPro ze série HERO 7 se můžete vydat pod vodu – bez jakéhokoliv krytu jsou vodotěsné až do desetimetrové hloubky. S novým intuitivním dotykovým displejem je pořizování úžasných záběrů hračkou. Stačí potáhnout prstem a klepnout.

Pomocí samospouště si pořídíš skvělá selfie. Snímat můžeš i na výšku a hned pak přidat svoje fotky a videa jako Instagram Story. Záběry se automaticky přesunou do aplikace GoPro, odkud je můžeš ihned sdílet. Díky absenci krytu je i pořízený zvuk daleko kvalitnější. K dalším jedinečným funkcím patří ovládání hlasem, které vás zbaví složitého nahmatávání tlačítek, když máte kameru připevněnou třeba na helmě, a lokalizace GPS (kromě HERO 7 White). Díky ní a pohybovým senzorům si pak do videa jednoduše vložíte telemetrické údaje o rychlosti, převýšení, přetížení či směru pohybu.

HERO 7 Silver a Black: čím se liší?

I další kamery z řady HERO 7 nabízejí prvotřídní výkon, a to především ve skvělém poměru k ceně. Základní model HERO 7 White zvládne až 10MP fotografie a natáčet umí v kvalitě 1440 p / 60 fps, ze které vytvoříte dvakrát zpomalené video.

Střední model HERO 7 Silver pro vás také vytvoří 10MP fotky, ovšem s funkcí DWR. Video natočí až v kvalitě 4K při 30 snímcích za sekundu, při 1440 p nasnímá stejně jako model White 60 snímků za sekundu.

Profesionální kvalita videí ještě nikdy nebyla dostupnější!

HERO 7 Black: technická specifikace

ü Video: 4K/60, 2.7K/120, 1440p/120, 1080p/240 a další / video smyčka / 15, 30 s snímání / 8x slo-mo

ü Foto: 12MP / 30 fps, režimy: burst / jednotlivé foto / noční foto

ü Time Lapse: TimeWarp video / time lapse video / time lapse foto / night lapse foto

ü HyperSmooth: 3‑osá stabilizace videa

ü Vodotěsná do 10 metrů bez krytu

ü Ovládání hlasem

ü SuperPhoto – chytrá foto optimalizace

ü Živé streamování

ü Dvoupalcový dotykový displej

ü Detekce obličeje a krajiny

ü Orientace pro portréty

ü Časovač

ü Automatický přenos záznamu do vašeho telefonu

ü GPS + pohybové senzony

ü QuikStories

ü Automatické zálohování na cloud s GoPro Plus

ü 3 mikrofony s pokročilým tlumením větru

ü RAW foto

ü HEVC video formát

ü Wi‑Fi + Bluetooth® technologie

ü Lineární, Široký a Super široký úhel záběru

ü HDMI

ü Stereo + RAW audio

ü HiLight Tag

ü Auto low light

ü Auto image rotace

ü Vyjímatelná baterie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.