GROWMANIE NA RADIU SPIN!!!

Celý tento týden můžeš soutěžit u Vlada v jeho ranní show Morning Wishlist o dárky a vstupy na křest nového 2CD Hugo Toxxxe 29.4. v Roxy, které do soutěže věnovala GROWMANIE! Info pro všechny growery

Growmania se nachází na pražském Smíchově, konkrétně v Nádražní ulici č.7, 5 minut pohodlné chůze od stanice metra Anděl.

Growmanie je specialista pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením!

Specializuje se na prodej hnojiv, substrátů, květináčů, osvětlení, ventilace...

a doplňkového sortimentu jako např: kuřácké potřeby - papírky, šlukovky, krabičky a bongy...

Growmanie nabízí také přírodní léčebnou konopnou kosmetiku Cannaderm - prodejci jsou speciálně vyškoleni a pověřeni vykonávat odborné kosmetické poradenství v rámci konceptu Akreditovaná konopná poradna Cannaderm!

V oblasti služeb Growmania nabízí především poradenství v oblasti nejnovějších pěstebních metod pro indoorové i outdorové pěstování. Poradí jak s dávkováním hnojiv, tak jaký přípravek na jakého škůdce použít. Náročnějším a stálým zákazníkům poskytuje GrowMania individuální služby v podobě projektů vzduchotechniky, návrhu optimálního osvětlení pěstební plochy a automatického zavlažování pro zajištění maximálních výnosů pěstovaných rostlin. Dále v Growmanii zajištují dopravu zakoupeného zboží a provozují půjčování vaporizérů.


Právě probíhající akce:

Do 30.4. semínka Dutch Passion 2+1 zdarma

Při nákupu 2 balení semínek Dutch Passion získáte 3. balení zdarma. Akce platí do 30.4. a počet balení získaných zdarma není omezen. Více na www.growmania.cz

 

Praha 5 – Smíchov, Nádražní 7, 5 minut od stanice metra Anděl i Smíchovské nádraží

www.growmania.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.