HISTORIE SUPERDRY!

Zrodilo se to celé na inspirativní cestě do Tokia. Značka Superdry byla vytvořena v roce 2003, Julianem Dunkertonem a Jamesem Holderem - z nichž oba jsou stále mízou značky dodnes. Pilíře jednoznačně hledejme v neuvěřitelné krejčovské propracovanosti, superměkké bavlně s autentickými vintage vzory, ve vysoce kvalitních látkách a kultovních, ručně kreslených grafických vzorech. To všichno dohromady vytváří budoucnost i klasiku Superdry. K dostání je ve více než 100 zemích po celém světě, Superdry je opravdu britský módní úspěch, jehož typické DNA je synonymem precizního provedení, prvotřídní kvality tkanin a britského krejčovského umění. Díky svým kořenům v japonské image a ve vintage americkém sportovním stylu, se vyvinula do nejrozmanitější britské lifestyle značky se skutečně globálním dosahem.

První kolekce pěti triček, která zahrnovala kultovní Osaka 6, které moc rád nosí například David Beckham, se rozrostla do sezónních kolekcí obsahující tisíce položek s více než 500 charakteristickými logy. Dnes má Superdry obrovský světový dosah a stal se kultem mnoha celebrit. Kolekce jsou prodávány prostřednictvím více než 400 světových maloobchodních míst, od Londýna přes Bombaj, New York až po Hong Kong.

Julian a James tehdy začali s tím, že bylo potřeba vyplnit mezeru na trhu zbožím, které si vytvoří jméno a bude inovativní. Pánská kolekce a doplňky se rychle rostla a v roce 2005 Superdry uvedl na trh svou první kolekci dámského oblečení. Zpočátku velmi inspirovanou pánským stylem, kolekce brzy dozrála a záhy zahrnovala velmi módní svrchní oblečení, denim a vedle ženských šatů i stylové pleteniny. V roce 2010 se prodej ikonické větrovky vyšplhal přes více než million kusů, čímž se otevřely dveře dalším disciplínám jako parfémy, brýle a kosmetická kolekce. Tímto krokem se Superdry skutečně proměnil na značku životního stylu. V roce 2011 přišla spolupráce s britským klasickým výrobcem aut, Morgan Motor Company a mohla tak vzniknout limitovaná edice sportovních vůzů, které ztělesňují design a autentičnost.

Otevřením vlajkové prodejny na Regent Street v Londýně, na konci roku 2011, Superdry získalo své místo mezi největšími britskými maloobchodními značkami.

S obchody po celém světě a odvážnými novými spojeními, tlačí majitelé značku Superdry kupředu, a budoucnost jedné ze světově nejvíce vzrušujících a inovativních lifestylových značek je jistě zajištěna .

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.