HIT NEBO SHIT - FLATBUSH ZOMBIES - I AM LEGEND

V pátek odpoledne jste už tradičně rozhodovali o osudu dalšího tracku, jestli se bude hrát v rotaci v éteru Rádia Spin 96,2 FM, nebo jestli ho pošlete do věčných lovišť.

Hlasovali jste klasicky přes 3 hlavní platformy a to sice – mobilní apka Rádia Spin 96,2 FM, studiové číslo 210 32 30 30 a pak taky anketa ve storiečku na našem instagramovém profilu.

A o čem že se to rozhodovalo? Flatbush Zombies – I am Legend.

Tahle Brooklynská partička působí na hudební scéně už od roku 2010, spolupracovali se těma nejznámějšíma interpretama hudební scény, jako třeba Juicy J nebo ASAP Mob a představujou klasický zástupce east-coast rapu.

I tak to s Váma neměla tahle banda vůbec lehký, přestože v éteru zaznívaly z drtivý většiny kladný ohlasy a po víceméně pár prvních minutách bylo jasný, že tohle je přesně šálek kávy spinnerů, kteří hlasovali skrz apku nebo přes studiové telefoní číslo.

Naopak překvapení se konalo na našem instagramu, kde v anketě dostal song I am Legend 60% hlasů pro SHIT a 40% pro HIT. Poprvé jsme se tak dostali do patové situace.

A jak to teda řešit? Tomáš využil svoje právo vetta a protože sám hlasoval pro HIT, zvolili jsme FLATBUSH ZOMBIES a pecku I AM LEGEND jako HIT! Díky za hlasy a příští pátek se těšte na další vydání rubriky HIT nebo SHIT!

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.