HIT NEBO SHIT - FRAYER FLEXKING FEAT. RYTMUS - RAKETY JAK PIZZA

Frayer Flexking vydal nový videoklip, ve kterém je na featu slovenský rapper Rytmus. Jak jste rozhodli? Je to HIT, nebo SHIT?

Další HIT nebo SHIT je za náma!

V pátek jste rozhodovali o tracku Frayer Flexking ft. Rytmus – Rakety jak Pizza, jestli se bude hrát v pravidelný rotaci éteru Rádia Spin, nebo jestli se vyřadí a víckrát tu nezazní. Jednoduše – je-li to hit nebo shit. Novej Rytmusův objev momentálně boří československý trendy na Youtube, aktuálně se drží na 4. místě a za necelý 4 dny svý existence nasbíral už bezmála půl milionu views.

Nicméně Youtube není Radio Spin, hlasování probíhalo klasicky přes naší mobilní aplikaci, přes studiové číslo 210 32 30 30 a taky přes anketu ve storiečku na našem instagramovém profilu. V mobilní appce se doslova strhnul souboj příznivců a naopak nekomprosních ,,hejtrů” týhle pecky, kde přece jenom nakonec o pár hlasů zvítězila kolonka SHIT. Naopak v instagramové anketě se žádný drama nekonalo a pro SHIT hlasovalo 74% halsujících. Rakety jak pizza přes přísný vkus spinnerů tudíž neprošla a v éteru Rádia Spin už jí neuslyšíme.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.