HIT NEBO SHIT - GREY 256 FT. NENO - VIBE

Ve čtvrteční rubrice HIT nebo SHIT, kde rozhodujete o osudu jednoho vybranýho tracku, byl postavený před hlas lidu song ,,Vibe” od mladého talenta z Blakkwood labelu, který si řiká Grey256. Grey aktuálně boduje se svým albem ,,Sláva nejhorší droga”, ze kterého je i tento single.

Ze začátku to v éteru vypadalo na drama, protože jakmile přišel hlas do kolonky ,,shit", hned někdo kontroval s opačným názorem, že se jednoznačně jedná o hit.

Vyrovnané hlasování pokračovalo víceméně až do konce pořadu, ale pár minut před koncem, se přecijen začala nebezpečně plnit právě kolonka s hlasy pro ,,SHIT". Ani závěrečné hlasy od Greyových fanynek nakonec nestačily, tentokrát jste byli dost nemilosrdní.

Song ,,Vibe" nakonec neprošel přísnou kritikou spinnerů a tak ho už v éteru Rádia Spin 96,2 FM neuslyšíte. Fanoušci Greye256, ale nemusí zoufat a můžou si pustit, alespoň rozhovor z minulého týdne, kdy byl právě Grey hostem Romana v Chillu na Spinu. Záznam najdeš na našem webu a nebo na našem Spotify profilu - Rádio Spin 96,2 FM.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.