HIT NEBO SHIT - JUSTIN CASE FT. ELMO - OKAY!

V pravidelné páteční rubrice HIT nebo SHIT, kde posluchači Rádia Spin 96,2 FM rozhodují o osudu jednoho vybraného tracku, byl tentokrát nasazený song od Justina Case ft. Elmo – OKAY!

Hlasování proběhlo opět přes mobilní aplikaci Rádia Spin 96,2 FM, přes telefoní číslo 210 32 30 30 a i přes instagramovou anketu.

Není to poprvé, co i míň známý track vytvořil v éteru poměrně velkou odezvu posluchačů, a tak už po prvních minutách byla aplikace Rádia Spin 96,2 FM zahlcená desítkami hlasových zpráv a telefon zvonil o sto šest.

Z počátku bylo hlasování poměrně vyrovnané a poměrně dost vyhraněné – buď jsme tu měli hlasy od totálních odpůrců nebo naopak od naprostých fandů a nic mezi. Nicméméně na konci pořadu přeci jenom poměrně jednoznačně převažovaly hlasy pro HIT. Jak už to bývá na instagramu je ale vždy všechno jinak, kde těsně převažovaly hlasy pro SHIT a to v poměru 55 % ku 45 %.

Tato "remíza" nenastala poprvé a v tomhle případě se vždy musíme naklonit na stranu posluchačů v éteru, kteří hlasovali přes mobilní appku nebo naší telefoní linku a tudíž tu máme nový HIT! Gratulujeme! Track OKAY! Můžeš od pondělka slyšet v rotaci éteru Rádia Spin 96,2 FM.

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.